Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Miért hiszi minden második...

Miért hiszi minden második kérdező, hogy terhes azért mert szexelt a párjával és kilukadt a gumi/belé élvezett/előváladékos volt a keze, majd ezek után menstuált? Vagy késett neki 1-2 napot (pedig nem szokott) és mindenki terhességre gondol!?

Figyelt kérdés
Komolyan nem értem!? Ha megjött,nem vagy terhes! Ha nem jön meg,talán az lehetsz,de itt is sok minden játszhat közre. (Pszichésen beképzeli,rástresszel)

2015. dec. 29. 22:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Mert sok a buta, ostoba ember.
2015. dec. 29. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Anya a klinikán dolgozik. Mesélte, hogy volt egy nő, aki a terhesség első 4 hónapjában napra pontosan menstruált. Szóval a mensi nem minden esetben zárja ki a terhességet.
2015. dec. 29. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Nyilván nem,de nagyon kevés az esély rá. Itt viszont minden második ember azt hiszi terhes... Csak nem értem őket!?
2015. dec. 29. 23:08
 4/16 anonim ***** válasza:
Mert aki tudja, hogy nem terhes, az nem tesz fel kérdéseket. :)
2015. dec. 29. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Sajnos sokszor egyértelmű,hogy nem terhes,mégis felteszi... Ezt nem értem!
2015. dec. 30. 01:14
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Aki ennyire parás, az valószínűleg sokat olvasgat a Gyk-n.Itt meg ugye tömegesen akadnak terhesség alatt menstruálók, akár bugyin keresztül is teherbe esők, egyéb különleges példányok (vagy azok ismerősei). Innentől már csak egy lépés, hogy beképzelje a terhességet.
2015. dec. 30. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Első hónapban nekem is megjött. Egy barátnőmnek 4 hónapig megjött...
2015. dec. 30. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Vicces lehet,de nekem is megjött:) rendesen. Mondjuk én nem is gyanakodtam,csak a következő havi 4 napon keresztüli pozitív ovu teszt után.


Egyébként sokan vagy tènyleg félnek,vagy olyan régóta próbálkoznak,hogy rágörcsölnek.

2015. dec. 30. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
De ebben az esetben a menzesz is más, nem? akinek nagyon görcsöl a hasa, annál nem valószínű a terhesség, vagy nektek ugyanúgy erősen görcsölt a hasatok, mint rendes mensi alatt? (bocsi, csak nekem ez a "terhesen menstruálok" dolog úgy elképzelhető, ha csak kis mennyiségű vérzés van minimális görccsel... az meg már gyanús valahol)
2015. dec. 30. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
2 nap múlva,lesz itt 20 hozzászólás és abból 18-nak volt mensije terhesség alatt :D Hihetetlen
2015. dec. 30. 18:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!