Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Lassan egy éve hiába próbálkoz...

Lassan egy éve hiába próbálkozunk. Ha elmegyek dokihoz, hogy zajlik a kivizsgálás, mi a menete?

Figyelt kérdés

Én 28 éves vagyok, a párom 36. Majdnem egy éve szeretnénk babát, de még nem jött össze.

Nálam a rutin nőgyógyászati vizsgálatoknál semmi gondot nem találtak, sőt a doki többször megállapította, hogy van peteérésem. A ciklusom többé-kevésbé normális, pár napot csúszik néha (26-30 nap).


Mi a következő lépés? Engem vizsgálnak meg, vagy a férjemet? Milyen vizsgálatokra számíthatunk?


2016. jan. 7. 10:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Pont ebben a cipőben járunk. :( februárban kezdjük el. Addig is a párom elmegyandrologushoz én pedig 3 vérvételre, hormonvizsgálat. Ez megvan 1 hónap alatt. A spermavizsgálat 40 perc.
2016. jan. 7. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 VeDi84 ***** válasza:
100%

Szia!

Mindenképpen először a férjedet nézzék meg! A fiúkat sokkal egyszerűbb vizsgálni, és ha ott a baj, akkor téged nem kínoznak feleslegesen. Ha ő rendben van, utána jöhetsz te.


Mi elkövettük azt a hibát, hogy hagytam, hogy engem vizsgáljanak jobbra-ballra, hormonokkal tömtek. Hónapok, sőt évek teltek el. Aztán mikor nem is tudom hányadik vizsgálatra akartak küldeni a sarkamra álltam, és nemet mondtam. Bár' korábban megtettem volna! Kiderült ugyanis, hogy a kisfickókkal van a baj és azonnal megkaptuka a "belépőt" a lombikra.

Ha az én orvosomon múlt volna a dolog, talán még most is engem vizsgálgatna, kezelgetne.

2016. jan. 7. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó! Milyen értékkel küldtek lombikra? Ha magánúton megyünk andrológushoz akkor kell beutaló?
2016. jan. 7. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 VeDi84 ***** válasza:

Szia!


Nem kellett beutaló. Mi itt voltunk:

[link]

2 időpont volt egy napra: az első alkalmával le kellett adni a mintát, utána kb. 2-3 óra múlva vissza kellett menni az andrológushoz eredményhirdetésre, konzultációra.


Nekünk az első vizsgálat alkalmával kb. 20millió/ml volt, viszont a minőségük volt nagyon rossz. Kb. 2%-uk mozgott csak és morfológiailag sem voltak jók.

4 hónap Fer14 vitamin szedése után 145millió/ml lett, viszont a minőség ugyanolyan vacak maradt. Ezzel küldtek minket lombikra. Az inszem szóba sem jöhetett.

2016. jan. 7. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!