Luna26 kérdése:

Terhesség? Fáradt álmos vagyok egésznap ennék és ég a szemem.

Figyelt kérdés

2016. jan. 8. 21:42
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Nekem csak fáradtság volt, és inkább étvágytalanság. Miért nem tesztelsz?
2016. jan. 9. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Jó ideje probálkozunk és már feleslegesnek tartom a tesztelgetest..elkeserítő az egy csík..mindenki biztat meg még ráérünk stb.. de már annyi ra vágyom az anyaságra.. :-(
2016. jan. 9. 07:25
 3/21 anonim ***** válasza:

A szemégés és fáradság tipikus téli tünet, kinti szél és benti fűtés az oka.


Persze ettől még lehetsz terhes, valóban tesztelj.:) ha egy évnél régebben próbálkoztok, akkor pedig vizsgálatokra menjetek el (ha voltatok már, akkor bocsi)

2016. jan. 9. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
2 éve sikertelen..félidőben volt baj ezért nehezebb..de nem gondoltam hogy ennyire nehéz lesz :-/ már voltam alapvető vizsgálatokon ahol 99% ban rendben volt minden..párommal beszéltünk már arról hogy komolyabb vizsgálatok kellenek..csak ő szerintem tart az "olyan vizsgálattol"
2016. jan. 9. 08:13
 5/21 anonim ***** válasza:
Csinálj tesztet, jobb mint a bizonytalanság :) Drukkolok!
2016. jan. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Várok a következő "nemvártig"..majd akkor csinálok..allándóan kipattogok mensi idején sőt elötte és utána is tele van az arcom, de az utolsó óta (ami nagyon kevés volt)csak egy-kettő jött ki ez is lehet jel nem?
2016. jan. 10. 08:22
 7/21 anonim ***** válasza:
A párodat is kivizsgálták már?
2016. jan. 10. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Nem..de már beszéltünk róla..
2016. jan. 10. 15:32
 9/21 anonim ***** válasza:
2 eve nem jon es ot nem is vizsgaltak?? De fura :( pedig az egyszerű es hat az is lehet ott a gond es akkor lehet hiába is probalkoztok...
2016. jan. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Endometriózissal kezeltek az volt több mint egy éve..de azzal eddig minden rendben volt..azért sem értem mi lehet..a párommal votam urologusnál csak pont műtött így nem tudták elvégezni a szükséges vizsgálatot..az óta (novemberben voltunk) viszont ismét rábeszélném de nem nagyon hajlok rá. Azt mondja vele minden rendben
2016. jan. 11. 13:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!