Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Laparoszkópia után folyamatos...

Laparoszkópia után folyamatos hőemelkedés?

Figyelt kérdés
Két napja műtöttek méhen kívüli terhességgel laparral. Ma hazaengedtek, de már tegnap este is hőemelkedésem volt, illetve itthon is folyamatosan. Kérdeztem az orvost, azt mondta, h előfordul, de semmi antibiotikumot nem adott rá. Járt már így más is esetleg?
2016. jan. 14. 22:26
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

hoemelkedesre antibiottikumot ????

bolond vagy/

38.5 felett hivd ujra az orvost es tedd el az a hulye homerot

37.8 felett beszelunk hoemelkedesrol

ami egy beavatkozas utan teljessen normalis reactio

2016. jan. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
78%
37-től van hőemelkedés, 37,5-től láz...
2016. jan. 14. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
24%

Hidd el, az orvos nem azért tanul minimum 6+5 évet, hogy aztán te felülírd az ő tudását. Mikor elviszed a szerelőhöz a kocsit, akkor is felháborodsz, mert a gugli szerint lehet gond a karburátorral is, és a szerelő csak a fékeket szerelte meg?


Egyébként teljesen normális reakció, 38 alatt ne vegyél be rá semmit, pláne atb-re nincs egyelőre szükség. Ha nagyon magas lázad lesz, illetve ha pár napon belül nem javulsz, telefonálj.

2016. jan. 14. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Fájdalmad nincs? Vérvételre nem küldött el? Nekem kisebb műtétem volt, pár nap múlva hőemelkedésem és erős görcseim lettek. Elküldött vérvételre a dokim, az kimutatta a gyulladást, kaptam gyulladáscsökkentőt és antibiotikumot. Szerencsére hamar jobban lettem, gond nélkül gyógyultam. Barátnőmnek volt laporoszkópos műtétje, csak legyintettek rá, hogy fájdalma van és hőemelkedése, aztán csak nem múlt, hiába ment dokihoz azt mondták, hogy bent van a pakliban, aztán egyre jobban fájt neki, végül egy másik doki vette észre, hogy gyulladás maradt vissza. Ha nem múlik a hőemelkedés (tényleg te mit értesz hőemelkedés alatt? nekem a 37,3 hőemelkedése, férjem szerint már láz), vagy magasabb lenne, akkor újra beszélnék a dokival.
2016. jan. 14. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
53%

Laparoszkopia utan foleg mehenkivuli terhesseg miattival hoemelkedessel is vigyazni kell. Ha laz azonnal vissza a korhazba. Hoemelkedessel se erdemes szorakozni ha tobb napig tart.

Es laparoszkopia utan nem normalis a hoemelkedes a dokid trehany. Kifizetted mar a halapenzt? Remelem nem, mert akkor fog csak veled foglalkozni.

2016. jan. 14. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nálunk lapar után haza se engednek hőemelkedéssel (37,5 alatt kellett lennie a hőmnek, hogy egyáltalán hazamehessek).
2016. jan. 14. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!