Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Gyuri bácsi babaváró teái...

Gyuri bácsi babaváró teái kinek segítettek?

Figyelt kérdés

Régóta próbálkozunk,de eredménytelenül :(

Olvastam nagyon sok jó dolgot erről a teáról és érdekelne,hogy kinek van személyes tapasztalata?Ha a férfival minden rendben van,akkor is kell mindenképpen innia?Vagy neki nem feltétlenül fontos.



2016. jan. 21. 23:21
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:

Csak mert az oldalon egyetlen beszámoló bizonyítja, hogy működik.

Ha lenne bármilyen hatása nyilván be kéne vizsgáltatni, mint gyógyszert. De mivel nincs így nincs szükség tesztekre sem. Ez csak butaság kérdése, hogy aki hisz mindenfélében annak jól el lehet adni.

2016. jan. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
Mindenki másban hisz, mindenkinek más válik be. Hosszú ideig tartó próbálkozás, meddővé nyilvánítás után, ha buta vagyok, mert azt mondom segített a méhpempő, akkor az vagyok. Ha ettől jobban érzed magad, fogjuk rá, hogy a "jó Istenke megsegített" és nem a méhpempő volt. Én meg az ilyenekben nem hiszek...
2016. jan. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
Nem valami jó gyógyszer, amiben hinni kell és nincs bizonyítva rendesen...
2016. jan. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 A kérdező kommentje:

Igazat adok abban,hogy több év után az ember sok dologba belekapaszkodik.Próbáltam a méhpempőt,de nagyon nehezen bírtam sajnos.Tudom a cél a lényeg,de nekem minden bajom volt tőle.Az tény,hogy van hatása,mert életemben úgy még nem éreztem a petefészkemet peteéréskor,mint akkor mikor szedtem.Nagyon gratulálok Neked a babához.Szerintem most megint szedem egy hónapig,mert tuti van érezhetően is hatásos.

Én hiszek ezekben,mert mindig kell ami reményt ad az évek után.És ha picit is,de van mibe kapaszkodni.Hiszen a remény hal meg utoljára.

2016. jan. 22. 23:04
 15/36 anonim ***** válasza:
Teherbe esni sikerült, de sajnos nem volt életképes a magzat, elvetéltem. :( Vannak rendkívül nehéz időszakok (én is azon megyek keresztül), de nem szabad feladni, pozitívan kell hozzáállni, és sikerülni fog. :) Hinni kell benne, másképp nem megy... Én is újra méhpempővel gyúrok a babára, remélem Neked is mielőbb sikerül! :)
2016. jan. 22. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
20%

Inkább higyjetek igen, nehogy elmenjetek egy második, harmadik, ezredik ovroshoz is.

Mindjárt én is küldök egy kis energiát: Múúködj!!!


18.000+áfa lesz, privátban megbeszéljük.

2016. jan. 22. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
77%
Fogalmad sincs semmiről... Aki idáig eljut, elhiheted, hogy nem 1 orvosnál járt.
2016. jan. 22. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 A kérdező kommentje:

Régen,mikor nem volt ilyen fejlett az orvostudomány,akkor ezekkel a módszerekkel próbálkoztak,amit már ősidők óta alkalmaznak.Szóval azt gondolom nem alaptalan.Nem értem mi ez a negattivitás,kívánom,hogy neked ne kelljen ezeken a dolgokon soha átesned.Aki ezt nem éli át,annak fogalma sincsen róla,hogy milyen "jól" esnek az ilyesfajta gúnyos megjegyzések,amit írtál 18000+áfáért.Nem egy,nem kettő dokinál voltam és hidd el nem 18000 ft-ot fizettem ki az évek alatt.Ha így közelítjük meg,ezek az alternatív megoldások és árai,meg sem közelítik az orvosnak kifizetett összeget.Ők semmit nem értek el,nem lett eredménye,így miért is ne hihetnék a régi módszerekben?

Tényleg szívből kívánom,hogy a te életedben ilyennel kapcsolatban még csak egy kérdés kiírás erejéig sem kelljen ezzel foglalkoznod.

Kedves Utolsó előtti,nagyon sajnálom ami történt,hogy nem volt életképes a magzat.Hiszem,hogy előbb-utóbb mi is babázni fogunk.A méhpempőt következő hónapban én is újra elkezdem.

2016. jan. 23. 16:03
 19/36 A kérdező kommentje:

Nem Utolsó előtti akartam írni,ne haragudj,de gondolom kivehető,hogy a tiédre írta a választ.

A kék kezevskéért elnézést kérek,de telefonról írtam és nagyon picik ezek a kezek.

2016. jan. 23. 16:12
 20/36 anonim válasza:
Gyuri bácsi teái leginkább neki és családjának segítenek. Ez 100%. Másoknak meg placebó.
2016. jan. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!