Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Gyuri bácsi babaváró teái...

Gyuri bácsi babaváró teái kinek segítettek?

Figyelt kérdés

Régóta próbálkozunk,de eredménytelenül :(

Olvastam nagyon sok jó dolgot erről a teáról és érdekelne,hogy kinek van személyes tapasztalata?Ha a férfival minden rendben van,akkor is kell mindenképpen innia?Vagy neki nem feltétlenül fontos.



2016. jan. 21. 23:21
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
66%

Szia Kedves kérdező!


Én ugyan nem próbáltam ezt a teáját, de én is ebben a cipőben járok mint te sajnos. Rengeteg orvosnál jártunk, legomboltak már rólunk rengeteget, de lassan marad az inszem meg a lombik. Én a pajzsmirigyemre ittam a javasolt teáját, tsh-t nem termelt, a kivételét javasolták. Mióta a iszom a teát, azóta normál tartományba került az érték, gyógyszer szedés nélkül. Mindenki maga dönti el, hogy hisz benne vagy sem, de aki gúnyolódik ilyenen az egy paraszt.

Minden jót Kérdező!

25/N

2016. jan. 25. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
0%
Aki ilyen ostoba annak inkább ne is legyen soha gyereke :/
2016. jan. 25. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 A kérdező kommentje:
Ezt kire értetted,hogy ilyen ostoba?
2016. jan. 25. 13:43
 24/36 anonim ***** válasza:
27%

Az ostoba aki hisz ilyen vén majmoknak.


[link]


Itt részletesen ki van gyűjtve, hogy mi miért baromság.


Mondjuk akinek van minimális fogalma a világról már ott gyanut fog, hogy 'bükki füvesember'. Már ez a név ordít, hogy valami oltàri lehúzásáról van szó.

2016. jan. 25. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 A kérdező kommentje:
Ne haragudj,de ilyen primitív és buta megnyilvánulással még nem találkoztam.Ilyet,hogy ne legyen soha gyereke????Hogy tud egy ember Ennyire rosszindulatú lenni,te Jó ég!Csak annyit mondok,hogy a sors mindent visszaad mindenkinek,ezért is nem kívánok Neked rosszat.Mondjuk talán ha jól végig gondolom elég jó jellemre és életre vall az ilyen gonoszság.Pszichológusként dolgozok,szóval inkább nem is írok erre mást.
2016. jan. 25. 18:25
 26/36 anonim ***** válasza:
Pszichológusként hiszel a sorsban meg a varázs teákban :D Neked inkább kristálygömbből kéne jósolnod.
2016. jan. 25. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 A kérdező kommentje:
A sok gonoszság valami miatt jön ki belőled,ezért is nem hibáztatlak a gúny és rosszindulat miatt.Nagyon magányos ember lehetsz,aki nem szeret senkit.De majd rájössz,hogy azért mert másokba rúgsz bele a te életed ugyanolyan boldogtalan marad.
2016. jan. 25. 20:00
 28/36 anonim ***** válasza:
53%
Ennyi gonosz embert... Ezt élvezitek, hogy belerúgtok egyet a másikba? Ahelyett, hogy tovább görgetnétek? Ha nem értetek vele egyet lépjetek tovább. Gratulálok a jellemetekhez, leszóljátok, hogy ostobának ne legyen gyereke. Még jó, hogy nem ti döntitek el kinek lehet, kinek nem. Örüljetek neki, ha esetleg nektek egyből sikerült, de ami nektek természetes dolog, az lehet másnak csak ,,csoda" marad.
2016. jan. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 A kérdező kommentje:
Köszönöm Kedves Utolsó!Leírtad,azt amit én is 100%-ban így gondolok.De ezért vagyunk szerencsére nem egyformák,mert nekem személy szerint eszembe nem jutna soha olyan emberből gúnyt űzni,aki sok év kudarc után sem adja fel és hisz dolgokban.Ez az igazán nagy dolog,aki Sosem adja fel.
2016. jan. 26. 13:02
 30/36 anonim ***** válasza:

Azért vagy gúny tàrgya, mert olyanban hiszel ami 2 perc googlezàs után kibukik, hogy hülyeség.

Tanukt embernek állítod magad, még sincs fogalmad mi a különbség az igazi orvostudomány, meg a lehúzás között.

Ne ràm haragudj, hanem erre a vén majomra. Ő húz hasznot abból hogy nem sikerül a gyerek...

2016. jan. 26. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!