Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Gyuri bácsi babaváró teái...

Gyuri bácsi babaváró teái kinek segítettek?

Figyelt kérdés

Régóta próbálkozunk,de eredménytelenül :(

Olvastam nagyon sok jó dolgot erről a teáról és érdekelne,hogy kinek van személyes tapasztalata?Ha a férfival minden rendben van,akkor is kell mindenképpen innia?Vagy neki nem feltétlenül fontos.



2016. jan. 21. 23:21
1 2 3 4
 31/36 A kérdező kommentje:
Orvostudomány?Ha figyelmesen elolvastad volna,amit írtam,látnád,hogy pár orvosnál jártam,a vizsgálatok tömkelegét végig csináltam,átjárhatósági,laparoszkópia,minden....,hormonok,injekciók és sorolhatnám. De te ebben jártas vagy gondolom,ha Ennyire tudod.Szóval a végeredmény,hogy semmi bajom/bajunk,az összeget nem írom le.Azt gondolom,mikor csak kísérleteznek rajtad évekig eredmény nélkül,akkor miről beszélünk az orvostudománnyal kapcsolatban?Semmi másról nem Szólt,csak a pénzről.Lehet ez a tea sem használ,de az orvos pont így nem ment semmire.Gúny tárgya meg a te szemedben vagyok és amit már írtam,ilyen gondolkodásmóddal még nem találkoztam,pedig hidd el vannak kirívó esetek.Nagyon bánthatott téged az élet és ezért is nem tudlak belül magamban elítélni.
2016. jan. 26. 17:19
 32/36 A kérdező kommentje:

Sajnálom a környezetedet akik ilyen egy féreggel kell hogy körülvegyék magukat.Azt kívánsz amit akarsz,de nekem már most boldogabb és jobb életem van mint neked valaha lesz.Egy megkeseredett bunkó vagy.Hajrá,harcolj a világgal és maradj ilyen magányos és undorító.

Remélem,hogy nem lesz?Olvass a karmáról és gyűlőlj még jobban embereket.Hazudhatod itt,hogy mennyi barát,szerelem vesz körül.Most elárulom,hogy egy ilyen embert kirekesztenek és téged szerintem kifejezetten utálnak.Ezért nem a világ a hibás,hanem Teee!

2016. jan. 26. 19:27
 33/36 anonim ***** válasza:

Karma :D te netto bolond vagy nem csoda, hogy ràd sóznak ilyeneket.

Amúgy még mindig az a rossz ebben a storyba aki egy zsák pénzért eladja neked azt ami nem segíthet...

2016. jan. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 A kérdező kommentje:
Te kit bolondozol le????Fejezd már be,vicc vagy.Mindent visszakapsz az élettől,de szerintem kapod rendesen.Fogalmad sincs mi a vagyon pénz.Az orvosoknak kifizetett összeg,na az egy vagyon volt.A nagy semmire!!!Kezdem azt hinni,hogy orvos vagy,azért nyomod annyira.Akkor voltam hülye,mikor azt hittem a dokik csilliókért majd segítenek,pfff.
2016. jan. 26. 19:43
 35/36 anonim ***** válasza:
Nekem nem használt,ismerőseimnek se..Ha nincs szervi elváltozás,probléma egyikőtöknél sem akkor talán lelki eredetű lehet a probléma..NK ölősejteket is néztek?Összeférhetetlenség??T3-T4??
2016. jan. 27. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
Aki szerint a teái átverések, azoknak szeretném mondani, hogy egy azaz EGY! hónapig ittam a pajzsmirigyes teakeverékét, gyógyszert nem szedtem mellé, mert azt mondták, hogy nem vészes az értékem, tehát egy hónap tea fogyasztása után a TSH-m 2,0-ról 1,1-re lement. Aki ilyen miatt leostobáz valakit, mert kipróbálja(hozzáteszem még egyszer, saját példa), az a saját szegénységi bizonyítványával dicsekszik.
2021. jan. 11. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!