Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Menzeszem javarészt rózsaszín...

TrixiMaci kérdése:

Menzeszem javarészt rózsaszín volt, egy orvos tanácsára csináltam tesztet, de az negatív lett. Mi okozhat még ilyen tünetet?

Figyelt kérdés
Egy éve szeretnénk babát párommal, sikertelenül.Azt hittem most baba van...első két nap görcsöltem,de semmi vér, aztán nincs fájdalom, csak a papíron rózsaszín valami,negyedik nap megerőltettem magam a munkahelyen és este kicsit véreztem,valamint átlátszó kocsonyás valami,amiben vérerek voltak,majd másnap megint csak rózsaszín, de halvány,az sem mindig.Kétségbe vagyok esve már nagyon

2016. jan. 30. 11:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Nőgyógyásznál, andrológusnál voltatok már? Így egy év után ideje kivizsgáltatni magatokat. Érdemes a pároddal kezdeni, neki csak egy orgazmus. Ha ő rendben van akkor nálad lehet baj, ezt kideríteni sokkal tovább tart. Rendszeresa ciklusod? Ébredéi hőt kérsz? Ovu teszt? Mennyi idősek vagytok?
2016. jan. 30. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Páromnak már van két fia az első házasságából, én is voltam már dokinál, semmit nem talált, igaz nem most mentem el...Nem mértem hőt...Én 32,párom 36 éves,nálam már régen volt terhesség, sajnos nem jól végződött.
2016. jan. 30. 11:41
 3/7 A kérdező kommentje:
A ciklusom rendszeres,naptárban vezetem, peteérésem 14-16. napra szokott esni.Jövő héten megyek ismételten orvoshoz,csak nagyon félek.
2016. jan. 30. 11:50
 4/7 anonim ***** válasza:
Drukkolok hogy összejöjjön! 😊
2016. jan. 30. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Még annyit elmondanék, hogy pár hete többször szédültem,ami nagyon rossz volt,és jó ideje szúr a bal petefészkem.
2016. jan. 30. 18:10
 6/7 anonim ***** válasza:
A szédülés bármitől lehet. Nekem is már 3. napja szúrkál a jobb petefészkem. 1 hete voltam nőgyógyásznál, ezen az oldalon látott 14mm-es tüszőt. Hőm alapján tegnap volt peteérésem. Nem lehet hogy te is"csak" azt érzed?
2016. febr. 1. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
mensi után vagyok, és jóval peteérés előtt,úgyhogy nem azt érzem,az nekem 14-16.napon van
2016. febr. 1. 19:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!