Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Szeretnék bejutni a Kaáli...

Szeretnék bejutni a Kaáli intézetbe de ha időpontot kérek mindig az a válasz hogy telefonáljak a jövő héten! Ez tényleg ilyen hosszú és bonyolult! Más is járt már így? Vagy csak én vagyok türelmetlen?

Figyelt kérdés

2016. febr. 19. 11:05
 1/10 anonim ***** válasza:

nekem nem ezt mondták. adtak egy időpontot 3 hónappal későbbre.

mit mond,miért nem ad időpontot?

2016. febr. 19. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem volt ilyen. Mindig azonnal adtak időpontot, amikor telefonáltam.
2016. febr. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én kb 3 hónapig próbálkoztam az időpontkéréssel, esélytelen volt, feladtam. Ez speciel a győri intézmény, ha erről van szó, másikat javasolnék.
2016. febr. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hát igazából nem mondott semmit miért hívjam jövő héten de kezdek én is bele unni! Köszönöm a válaszokat ezek szerint csak én jártam így nem is értem! :( Nem bánom ha 3 hónapra lenne időpontom csak már lenne! Azért választottuk Győrt mert az lenne közel,de lehet jobban körbe nézek most már! Azért köszönöm,jó ezt is tudni! :)
2016. febr. 20. 13:37
 5/10 anonim ***** válasza:
Győrben lakunk, szerettem volna én is ide bejutni, de teljesen esélytelen volt. Feladtam, egyelőre úgy tűnik, hogy talán nem is lesz rá szükség. De ha mégis meddőségi intézménybe kell mennünk, inkább választanám valamelyiket Pesten. A nőgyógyászom is inkább Pestre szeretett volna küldeni, nem ajánlotta Ő sem a győrit.
2016. febr. 20. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Szorítok hogy természetes úton babás legyél! Köszönöm válaszod! Sok sikert! :)
2016. febr. 20. 16:46
 7/10 anonim ***** válasza:
Köszönöm! :) Neked is sok sikert! :)
2016. febr. 20. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :D
2016. febr. 20. 18:43
 9/10 anonim ***** válasza:
Mi Győrbe jártunk. Sztem teljesen jo. Sőt! De bejutni nehéz. Ez azért van mert két orvos van es millio beteg. De ertsd szo szerint. Az egész országból rengetegen jonnek ide. Számtalan debreceni nyíregyházi csajjal futottam össze. Kőrösi doki a legnépszerűbb de o csak pár időpontot ad ki egy hónapra. Ezek a visszarendelesek után alakulnak ki. Gyanítom Boga dokinak is latnia kell hogy hogy alakulnak a visszahivasok. O hamarabb adott régen időpontot de lehet mar neki se megy másképp. Igy is sokszor órákat vartunk a csuszasok miatt. Sztem probalgasd. Sikerülni fog :)
2016. febr. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ és hála istennek sikerült időpontot kapnom és igen Boga doktor Úrhoz,de nem baj,tökéletesen megfelel ő is! :D
2016. febr. 25. 14:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!