Milyen tapasztalataitok vannak az alábbiakról?

Figyelt kérdés

Hozzám hasonlóan PCOS + IR + pajzsmirigy alulműködéssel küzdők, akik diéta és mozgás mellett D3 krémet, Women's Cream-et, használnak, Inofol port isznak, illetve barátcserje kapszulát szednek?

Ciklusrendezés, babaprojekt hogy alakul?



2016. febr. 23. 19:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Én IR-re és pajzsmirigyre rendes gyógyszert szedtem és így sikerült a teherbeesés. Nekem pcos problémám nem volt. Az én orvosom nem hisz azokban, amiket felsoroltál, nálam meg a gyógyszerek bizonyítottak, és jól teljesítettek:)


37hkm

2016. febr. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Pajzsmirigyre én is szedek gyógyszert. Ezeket, amiket felsoroltam, egy hormontanácsadó ajánlotta. Két hete használom, és igazából 2015. május óta először van mensim. Vajon ettől? :)


Neked gratulálok :)

2016. febr. 23. 20:22
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, ettől. Én a pajzsmirigyemre is Fucus vesiculosus cseppet szedtem, letvitte szépen a tsh-mat, baratcserje, kromtabketta, d3-vitamin naoi 10000 NE, kecskeruta tea. Nem váratott túl sokat magára a babuci, születése után nem sokkal ismét visszatértem erre a kezelésre és pontosan beállt a ciklusom 34 naposra, érezhető ovulációkkal. Az egyik hónapban nagyon meg voltam fázva, ezért késett az ovuláció és nem is éreztem. Így "véletlenül" "becsúszott" a kistesó :) :) :) aki azóta már 15 hónapos. Hajrá, menni fog neked is!
2016. febr. 24. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

loszi ez jó hír, köszönöm :) Gratulálok a picikhez!

Akkor nem csak a hagyományos kezeléssel lehet eredményt elérni ezek szerint. Remélem hamarosan beáll a ciklusom, és kopogtat a baba is :)

A krómtabletta mire jó amúgy?

2016. febr. 24. 20:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!