Első gyerek mindenkinek nehezen jött össze? Nagyon elvagyok keseredve

Figyelt kérdés
Sziasztok! Lindynette 20at szedtem, júniusban abba hagytam 3hónap szünetet tartottam doki tanácsára! Azóta próbálkozunk teljes erővel de semmi, eléggé elvagyok keseredve hogy aki nem szeretné annak jön a bébi aki meg szeretné annak hónapokat/éveket kell rá várni! A menszeszem rendszeres 31napos, beállt szépen! A gyógyszer után a peteérés vissza áll? Mit tanácsoltok? Tudom hogy nem kéne rá görcsölnöm... :(

2016. márc. 6. 21:46
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

nekünk a 8. hónapban clostival sikerült. kiderült, hogy az egyik petefészkem alig működött, hiába volt pontos 29 napos ciklusom. a closti segített. ha ez számít, anyukám 7 évig próbálkozott, de sikerült a végén :)

16hkm

2016. márc. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
35%
Mi novembertől próbálkozunk. Ma kellett volna már megjönni...még nem jött meg de nem rég elkezdtem görcsölni.
2016. márc. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim válasza:
Nekem 3 baba ment el, és most szültem a második gyönyörű, egészséges gyermekemet. Nálunk a siok pihenés, jóga, sport, változatos étkezés vált be. (Ehhez mindketten munkát váltottunk, mert azelőtt sokat túlóráztunk)
2016. márc. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Tavaj Áprilisban hagytam abba a gyogyszert mert babaát szeretnénk de semmi. Februárba a menzeszem is kimaradt egy 8mm ciszta miatt. Ami álitolan van zavarbe. Teszteltem ,höt mértem minden meg egyezett a terheséggel még a höm is kivéve a tesztek lettek negativak. Nagyon nehéz de tényleg ne görcsölj rá....
2016. márc. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Nekünk az első baba első hónapban sikerült, na de a màsodikra 7 hónapot vàrtunk, màr én is el voltam keseredve... És el is felejtettem hogy előző nap kellett volna megjönnie, akkot lett pozitiv a teszt.

Ovulàcios tesztet hasznàltok? Jó talàlmàny, nekem nem középnidőben volt a peteérésem, ugy hogy pontos volt a menstruaciom, és a hasfàjàs meg a tojàsfehérje àllagu nyàk is hamarabb volt mint amit a teszt mutatott. Nekünk segített.

2016. márc. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
5- ös vagyok. Szerintem nem lehet nem ràgörcsölni, én többször képzeltem be terhes tüneteket. Amig nem éltem àt milyen a kudarc el nem tudtam képzelni, hogy lehet ennyire sokat foglalkozni vele.
2016. márc. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok választ.. nagyon rossz érzés mikor várod várod több hónapja és semmi... és olyan mintha minden szivatna mindenhol terhes nőket, pici babákat és ehhez kapcsolatos dolgokat látni...
2016. márc. 6. 22:03
 8/21 anonim ***** válasza:

mult honnap nekem is egy pokol volt mikor a cisztám ugy bekavart ,hogy terheségi tünetekett produkáltam még a saját szememmnek se akartam hinni ,hogy negativ a teszt nem értettem ,hogy akkor miért nem jön meg egy honapja.

Már annak is örültem ha meg jött a nem várt legalább tudtam igy mi a helyzett

2016. márc. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Nekünk 4 év után fogant meg természetes úton.
2016. márc. 6. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Mikor eldöntöttük rá kb fél evvel jött mindegyik gyerek Semmit nem tettem, nem volt hőmérőzés ovu szamlalas meg semmi praktika, csak marha jokat szexeltünk mikor jól esett
2016. márc. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!