Raneznetek a hormonsoromra?

Figyelt kérdés

Öt ev probalkozas es millio allitolag tökeletes hormonsor utan a következöt sikerült produkalnom. (21. nap) Szerintem eleg gyalazatos, de sok problemat magyaraz ( pl. hogy nem tudok teherbe esni, hogy összevissza verzek, nulla libido es a többi). Velemeny? Orvossal nyilvan konzultalok, de meg varom a valaszat.

[link]


2016. ápr. 20. 21:35
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
3 napi vv kéne.
2016. ápr. 20. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
Hat az most sajnos nincs.
2016. ápr. 21. 07:56
 3/31 anonim ***** válasza:
De ebből nem derül ki semmi.
2016. ápr. 21. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
Ha ez a 21.napi értéked akkor brutal alacsony a progeszteronod ami azt jelebti h nincs peteérésed vagy a tüsződ nem reped meg.hàny naposak a ciklusaid?
2016. ápr. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:

Hat ez az, amit a gyalazatos alatt ertettem. Par honapja össze vissza verzek, rendszeres barnazas a menzi utan, keves verzes elötte ( összesen ket het egy ciklusban mikor nem verzek)

A ciklusom kb. 24-28 napos. Amit nem ertek hogy egesz eddig allitolag minden tök okes volt, pl. januarban ultrahangon latta az orvos, hogy peteeresem lesz. Bar en eddig is biztos voltam benne, hogy valami nem oke, mert okkal nem jön a baba. De hogy eddig miert nem latott senki semmit es miert nem mutatott semmit a vervetel?

2016. ápr. 22. 21:00
 6/31 anonim ***** válasza:
Van olyan honap mikor nincs peteérés es az normalis is.Pàrod volt màr vizsgàlaton? Neked a hormonjaidba nincs ugy elteres csak a progi, megkellene nézni a kovetkezo ciklusban is. Miota probalkoztok?
2016. ápr. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
Jaj bocsi latom h 5 eve.
2016. ápr. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:

Nincs elteres? A progeszteron, ösztradiol alacsony, az FHS magas, tesztoszteronom gyakorlatilag kimutathatlan, az ACTH epp csak a hataerertek felett. Az ezen az eredmenyen ugyan nem latszik, de a DHEA-m is alacsony, illetve az orvos szerint szinte tuti, hogy D-vitamin hianyom van, mert majdnem mindenkinek van, nem is erdemes megnezni. Azert en ezt nem neveznem mintaszerü hormonsornak. ( ami nem baj, ha vegre meglesz hol a hiba a rendszerben)

A ferjem tök oke, mar nem szamolom de legalabb 15 orvosnal jartunk mar.

2016. ápr. 22. 21:52
 9/31 anonim ***** válasza:
Figyelj kell egy 3.ciklusnapi vérvétel is mert abbol latszik rebdesen az fsh es az lh erteked.Én rendesen mindennap szedem a d vitamint es pont jo az ertekem a nirnal tartomanyba van, kezd el szedni ha nem szeded. Az én endokim mondta az inofolicot hogy segit azt is iszom.lehet hogy elvannak zàrodva a petevezetékeim😕voltàl ilyen vizsgalaton? Figyelj van egy olyan csport a f..bookon " ha én rozsa volnék" csatlakozz ott pont ilyen problemakkal kuszkodo nok vannak szintugy en is. Nekem mar volt egy nagy vetélésem es azota nem esem teherbe😢
2016. ápr. 22. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
Elirtam a te petevezetékeidre gondoltam.bàr en is megfogom csinàltattni hogy mindent zàrjunk ki😑
2016. ápr. 22. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!