Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Inofolic tapasztalatok érdekel...

Inofolic tapasztalatok érdekelnének, ki mivel helyettesítette?

Figyelt kérdés
Mert elég drága készítmény.
2016. máj. 28. 02:02
 1/7 anonim ***** válasza:

[link]


Ez sem olcsó,de kb fele annyiba kerül.

2016. máj. 28. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én myo-inositol + folsavat szedek. Az eredményeim javulnak.
2016. máj. 28. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Eleinte Inofolicot szedtem, egyis PCOS ismerősöm ajánlotta a naturvitamin. hu oldalon a MYO-Inozitol + Folsav készítményt. Dupla olyan kiszerelésű mint az Inofolic, ez 240 grammos (120 adag) és 6 990 Ft-ba kerül (minden hónapban van kuponkód a holapon, amivel 15%-al olcsóbban lehet hozzájutni). Annyi a hátránya, hogy kimérő kanálkával kell kiméregetni, de nekem ez nem jelent problémát. Én már több, mint fél éve ezt iszom. Szerintem felesleges a drágábbikat venni, mert a hatóanyag ugyanaz
2016. jún. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 SzAnitae válasza:
59%

Szia!


Tényleg drágább az Inofolic, mint akár az Inofem, vagy a mio-inozit+folsav por, de ez azért van, mert emögött állnak klinikai vizsgálatok, a többi mögött meg nem. Ezt sajni minddig meg kell fizetni, de így megbízható a termék, és nem pedig kitudja milyen minőségű és tisztaságú alapanyaogkból van összerakva.. Most egyébként pont akciós :)

2016. júl. 13. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

Valóban az Inofolicnál meg kell fizetni a reklámot.

Én a myo inozitol+folsavat rendelem. Amerikai termék, gondolom utolsó utána néztél az amerikai gyógyszergyártó cégnek és megnézted a termékre vonatkozó kutatásokat ezért állítod ilyen biztonsággal ezeket? Mert én utána néztem, nem vettem volna meg ki tudja milyen külföldön gyártott terméket.

2016. júl. 13. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 SzAnitae válasza:
hát én ebben bízok. így meg hogy akciós, azon a háromezren már nem múlik.. és akkor meg vagyok nyugodva.
2016. aug. 30. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Katidkovacs159 válasza:
100%
én az előttem lévővel értek egyet. Ne helyettesítgesd, most tényleg kb 9ezer forint akciósan.
2016. szept. 3. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!