Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Milyen a petevezető átjárhatós...

Milyen a petevezető átjárhatósági vizsgálat? Kicsit félek tőle.

Figyelt kérdés
2016. máj. 28. 16:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
kb 10 perc, én feszítő érzést és egy erős menstruációs görcsöt éreztem, de ki lehet bírni. Ne félj tőle, túl leszel rajta.
2016. máj. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi a választ!
2016. máj. 28. 17:19
 3/6 anonim ***** válasza:
Most keresem hol csinaljak meg, en is elotte allok.
2016. máj. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ezt mikor szoktak csinalni ? koszonom !
2016. máj. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem a legkellemesebb élmény, az tény, de kibírható. Nekem a dokim javasolta, hogy egy órával a vizsgálat előtt vegyek be egy cataflamot, én kettőt vettem be. :) Nekem az volt kellemetlen, amikor a hüvelyt törölték ki és nyitották meg (mint egy sima nőgyógyászati vizsgálatnál), a kontrasztanyag befecskendezése nem volt vészes, kicsi menstruációs görcs, viszont amikor az egyik petevezetőn elsőre nem ment át, erősebben megnyomták, az fájt, de hamar elmúlt. Összességében szerintem nem kell félni tőle, sokkal többre is képes lettem volna, csakhogy legyen végre kisbabám. Erre kell gondolni. :)
2016. máj. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem kicsit hosszabb volt, kb fél óra mindennel együtt.

Nem volt egy kellemes érzés, nekem nagyon is fájt (pedig elég magas a fájdalomtűrő képességem - kétszer szültem már azóta fájdalomcsillapító nélkül, nekem az "könnyebbnek" tűnt). Én éles fájdalmat éreztem, és sajnos kicsit be is pánikoltam emiatt, úgyhogy elzsibbadt a lábam (mintha lebénultam volna semmit nem éreztem), a doki nyugtatott, de meg voltam ijedve, hogy nem érzek semmit. De aztán hamar helyreállt minden.

Egyébként úgy volt, hogy reggel be kellett mennem, előkészítettek, megcsinálták, majd kb 3-4 órát pihentem a szobában és utána, hogy minden oké volt hazaengedtek.

2016. máj. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!