Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » A Kaáliban mindenképpen csak...

A Kaáliban mindenképpen csak inszemináció és lombik van? Sima gyógyszeres kezelést nem szeretik, mert a nagyobb bevételre hajtanak?

Figyelt kérdés
Kicsit alacsony a progeszteron szintem, de határértéken belül. Ha csak ennyi a baj, akkor miért mondja a doki, hogy majd ad gyógszert, ha a Kaáliban inszemhez stimulálnak? A dokinak érdekeltsége van az intézetben, de az az érzésem, mintha csak a pénz miatt küldene oda.

2016. jún. 8. 21:29
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia, én a Kaáli - ban voltam kétszer is lombikon.

De, előtte orvosi vizsgálatok alapján kb fél évig úgy próbálkoztunk, hogy a nőgyógyászom adott gyógyszert, és vizsgálgatott... de, mivel sikertelen volt, így aztán ajánlotta az inszeminációt. Azt ő maga végezte el... (az orvoshoz 1 év próbálkozás után mentünk)

Szerintem nálad is azért, mert így akarják biztosítani neked, hogy "mostaztán" tutira összejöjjön. Lehet, nálad is eltelt már ennyi idő... és azért, nem? De, ha úgy érzed, kérdezd meg tőle, mért az inszemit látja megoldásnak. Ha, nem szeretnéd, mondd, hogy te még szeretnél természetes úton próbálkozni. Ezért nem fog haragudni.

2016. jún. 9. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Akkor ne menj el. Ennyire egyszerű.
2016. júl. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!