Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Naszódy Péterről vélemény?

Naszódy Péterről vélemény?

Figyelt kérdés
Mens Mentisbe nem kaptam időpontot, pár helyen olvastam Naszódyról, így hozzá foglaltam időpontot. Jár valaki hozzá? Meg vagytok elégedve vele? Segített rajtatok?
2016. jún. 16. 14:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Én hozzá járok, nagyjából meg vagyok elégedve vele, bár néha vannak furcsa/merész dolgai...összességében azt gondolom, hogy az egyik legjobb az országban.

Végül is a ciklusomat sikerült rendeznie, míg előtte évekig senki nem kezelt, mondván nincs semmi bajom. A MensMentisben is voltam előtte, kértek csomó friss labort, egy félhavi fizetést ott hagytam, majd annyit mondtak, hogy mozogjak meg diétázzak (évek óta ezt teszem).

Szóval egy próbát szerintem megér, és teljesen baráti az ára is.

2016. jún. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi, mit értesz furcsa dolgain?

Még valaki?

2016. jún. 23. 13:57
 3/3 anonim ***** válasza:

Csakis ő, az egyik legjobb az országban!!

Menjél nyugodtan, jó kezekben leszel.

2017. jan. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!