Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » A ciklusom közepén, a 15....

A ciklusom közepén, a 15. napon barna (szinte fekete) folyást vettem észre, nem folyamatosan, hanem napközben változott. Valamikor délelőtt, valamikor pedig csak délután volt. De 6 napig tartott. Fogamzásgátlót szedek. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Lindynette 20-at szedem, már másfél éve. július 14. -én jött meg. (2 nappal hamarabb mint szokott). A párommal együtt voltunk a ciklus közepe tájt, a 16. napon--> július 29. én. (ekkor fent volt a hőm 37,1. ez a barnázás 2. napján volt. ) A bogyóból a 6. -ik szem kimaradt--> a ciklusom 12. napján, július 21. -én. Eddig soha nem tapasztaltam ilyen barnázást. a barnázás 6. napján pici vérzés, amit nem is mondanék vérzésnek, inkább halvány piros pecsételésnek (bugyin nem látszott, csak a tamponon alig) augusztus 2.-ra jelentkezett, de ma, 3.-án, már semmi, teljesen elmúlt minden. (7. nap) Augusztus 10-11-re várom a menzit.

Lehetek terhes, hogy kihagytam egy szemet? Fent lehet a hő gyógyszer mellett ciklus közepén 2 napig?

A hőm most stabilan 36.7 nem változik.



2016. aug. 3. 12:42
 1/4 anonim válasza:
szia a mai világban semmi sem biztonságos sajnos és ha ki maradt egy szem az nagyon nem jó. Hasonló cipőben járok csak én nem szedek gyógyszer én is barnaztam a ciklus közepén és most egy hete késik. tesztek negatívok .
2016. aug. 7. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Már 12 napja maszatolok. Az uh-nem latszott semmi. Abba fogom hagyni a fogamzasgatlot...

Holnap vagy utana kellene megjönnie, ha nem jon meg, vegyek egy tesztet?

De a doki mondta volna, ha baba lenne.. uh-n mikortol latszik a petezsak??

2016. aug. 8. 06:54
 3/4 anonim válasza:
bisztos hogy mondta volna a doki .
2016. aug. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

2 napja késik. Lehet veszek egy tesztet... A nővéremnek nem látták a petezsákot, csak a 4. héten.

Szóval biztos, ami biztos :)

2016. aug. 10. 11:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!