Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Milyen tapasztalatok vannak a...

Luna26 kérdése:

Milyen tapasztalatok vannak a trimeszterrel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Már hosszas probálkozás után nem tudom még mi jöhetne szóba..ezért elkeztem szedni a trimeszter 1-t.. sok jót olvastam róla de a negatív oldaláról nem ismerem még.. mennyire hihetek benne?a másik kérdésem hogy mitől lehet pecsételö vérzésem egy héttel nem várt mensi elött? (épp hogy annyi van hogy a tisztaságit látszik..nem viszket nem csíp hogy hasonló)

2016. aug. 11. 08:04
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
Szia!Én is így voltam vele mint te ,7.éve nem sikerül a baba,korai petefészekkimerülést mutattak a hormoneredményeim,lombikot kizártam ezért 4 hónapja elkezdtem szedni a trimesztert.2 hónapja szedtem,amikor gondoltam elmegyek megnézetem hogy akkor hogyan állnak a hormoneredményeim,és csodák csodájára most olyan tökéletes minden eredményem,hogy az endokrinológusom szerint ennél nagyobb rendben nem is lehetnének,semmi akadálya a teherbeesésnek spontán,amit egyébként érzek is,mert végre érzem hogy van peteérésem,és ezt igazolta a vérvizsgálat is.Én szedem,mert hiszem hogy sikerülni fog.Létrejött egy csoport ami véleményeket gyűjt róla,én nem tudok csak pozitiv véleményt mondani róla.Sok sikert!
2016. aug. 11. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod! A facebookon olvastam annyi pozitiv dolgot róla hogy eléggé felkeltette a kiváncsiságomat ahoz hogy kiprobáljam..csak hogy ez a sok jo róla furcsa kicsit számomra..mert ez csak egy vitamin egy étrendkiegészítő...
2016. aug. 11. 09:31
 3/33 anonim ***** válasza:
Igen,csak az,az orvosomat is megkérdeztem róla,és mondta hogy nyugodtan szedjem.Az hogy mi a kötőanyag nem tudom,csak abban más hogy mégis ez az első olyan "vitaminkészítmény" amitől a hormonjaim megjavultak.Ezen szoktam gondolkodni.Én nem bánom hogy csak jókat írnak,hiszen a pozitív gondolkodás visz előre,és a negatív nekünk nem segít,ezért is léptem ki abból a csoportból ahol nem csak jókat írnak róla.Az orvosom azt mondta hogy megfelelőek az arányok a vitaminban és sokszor ennyi is elég ha nincs komolyabb gond.
2016. aug. 11. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:
endometriózist találtak több mint két éve.. kezelték de sehol semmi azóta
2016. aug. 11. 12:00
 5/33 nadrienn0223 válasza:
Kedves Luna26. Én is most kezdtem el szedni egy hete a trimeszter1-et mert igaz mi nem évek óta próbálkozunk, de január óta nekünk sem jön össze a baba. Az orvos szerint problémám nincs, a párom nem volt orvosnál egyenlőre, de elég stresszes életet élek. Már több dolgot is kipróbáltam, többek között a méhpempőt, amiről ugyan csak jó vélemények vannak, de az sem használt, pedig a párom is szedte. Most kipróbálom ezt a vitamint, mert én is nagyon jó dolgokat olvastam róla a facebookon. Nekem kedden kellene megjönni (vagyis inkább nem kellene) és ugyan még nem gondolnám, hogy most segít, de reménykedem, hogy ha nem is most, de a következő hónap csodát hoz nekünk. Mind3nkért szorítok nagyon és kívánom, hogy mihamarabb pozitív legyen az a teszt. :)
2016. aug. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztatást de azt hiszem ez a hónap is sikertelen lesz..a fentiekben emlitett minimális pecsételés ma egy picivel több..nem tudom hogy mitől van és azt se hogy ezt vehetem e már mensinek a dokim csak jövöhéten lesz csak ezért nem tudok még hozzá elmenni.. de már múlt hona4pban furcsa volt csak 1 és fél napos volt a mensim és elötte is pecsételtem egy ideig..lehet hogy baba csak a múlt havi tesztelésemnél még korán volt?..és a testem csak emlékezik mikor kéne mensizni? Vagy mi ?
2016. aug. 11. 18:23
 7/33 nadrienn0223 válasza:
Nehéz kivárni, de jobb lesz, ha a doki mond valamit, mert ilyenkor csak találgat az ember, meg beképzel dolgokat. Én is rettentően szeretném már a babát, és mindig figyelem az apró jeleket, amikre azt hiszem, hogy baba. Próbálj meg másra összpontosítani (én beszélek, akinek mindig ekörül jár a feje) és jövőhéten már többet fogsz tudni.
2016. aug. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:
A találgatásokból már elegem van..meg a tünetek kereséseből is..ezért ha ez a bugyo sem segit és a doki sem mond biztatót ennyi volt..sosem adtam fel semmut de ez már sok 😕
2016. aug. 11. 19:01
 9/33 A kérdező kommentje:
Bogyo'
2016. aug. 11. 19:02
 10/33 nadrienn0223 válasza:
átérzem, és nagyon elkeserítő. kell valaki aki bíztat, meg olyan cipőben van mint mi. ne add fel. én is minden egyes menstruációkor ezt mondom, hogy most már nem foglalkozok vele. de reménykedni kell. sikerülni fog. én is ezért próbálom most meg ezt a bogyót.
2016. aug. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!