Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Spermavizsgálat előtt mindenké...

Spermavizsgálat előtt mindenképpen fontos a 3-4 napos önmegtartóztatás? Mert mi most rajta vagyunk a 2 napontai együttléten.

Figyelt kérdés

2016. szept. 13. 11:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nekünk 4-5 napot mondtak.
2016. szept. 13. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Igen fontos. Nem véletlenül kérik úgy.
2016. szept. 13. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
82%

Nálunk 5 napot mondtak.

Igen, fontos.

Ha pusztán az élvezet kedvéért szeretkeztek kétnaponta, akkor próbáljatok már ennyi áldozatot hozni leendő gyermeketek megfoganása érdekében.

Ha azt gondoljátok, hogy a kétnaponta történő szex növeli a teherbeesést, akkor eléggé el vagytok tévedve. A peteérés napja a lényeg, meg utána még egy, max. két nap.

2016. szept. 13. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
mi betartottuk a 4-5 napot amit mondtak,mert csak úgy értékelhető az eredmény.
2016. szept. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Húha! Akkor megvárom a következő menszeszt és akkor megy el vizsgálatra! :)
2016. szept. 13. 14:01
 6/12 anonim ***** válasza:
Igen, fontos. Tőlünk 5 napot kértek.
2016. szept. 13. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekünk 3 napot mondtak, betartottuk, tökéletes lett az eredmény. Két inszemináción vagyunk túl, mindkétszer együtt voltunk előtte nap is, a második alkalommal 20 óra volt az utolsó együttlét és az inszem között. És még jobb spermaszám és mozgékonyság lett, mint a 3 napos önmegtartóztatásnál.
2016. szept. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
69%
azért tűnődj el azon, mennyire akarod ezt a gyereket, ha ez nehezedre esik. CSak mert lesz ennél több lemondás is... gyermekágyas időszak alatt majd félrekefélsz, már elnézést?
2016. szept. 13. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Dehogy esik nehezemre! Csak nálam nagyon változó, hogy mikor van peteérésem, mivel sosincs jele. Ezért vagyunk együtt 2 napontta, hogy Nehogy lecsússzunk.

Nem értem a támadást, amit 2 hozzászólótól kaptam! Feltettem egy kérdést, ti meg félinformációkból ítélkeztek.

2016. szept. 13. 18:52
 10/12 anonim válasza:

Mi a fenének kell gyereket csinálni?

Csak azért írok ilyet,mert nekem szar az életem

2016. szept. 17. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!