Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Lombikosok! Nektek hányadik...

Lombikosok! Nektek hányadik beültetés volt sikeres?

Figyelt kérdés
Érdekelne még, hogy mi miatt kellett lombik, hány megtermékenyített petét tettek vissza, és abból hány baba született?
2016. szept. 18. 15:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

A lombik okai nálunk: páromnál látóterenként 1-1 spermium van, illetve nálam mindkét petevezeték el van záródva.

1. lombik: 2 beültetett embrióból született egy kislányunk;

2. lombik: korai vetélés;

3. lombik: 2 beültetett embrióból mindkettő megtapadt, most 8 hónaposak az ikrek, egy kisfiú és egy kislány :)

2016. szept. 18. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem ugyan nem volt, de ismerősömnek igen. Azért volt rá szükség mert ellenanyagot termelt a szervezete a spermiumok ellen. Ha jól emlékszem a harmadik és második beültetés volt sikeres 3-3 embrióból 1-1 gyerek született.
2016. szept. 18. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Elsőre sikerült. Én egészséges vagyok, a férjemnek OAT-szindrómája van. 2 beültetett embrióból 1 megmaradt, az én kicsi lányom.
2016. szept. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Első lombikunk sikerült, egy kislányt várunk két embrióból.A páromnál is volt probléma és nekem a prolaktinom volt magas, azt gyógyszerrel helyre rakták.
2016. szept. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

4. sikerült, azóta volt 5 és még nem sikerült a kistesó. Ezekben volt 2 fagyasztott beültetés is.

A sikeresnél 2 embriót kaptam vissza és egy gyermekem született belőle.

2016. szept. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Párom alacsony spermaszáma miatt van szükség lombikra.

1. lombik 2 db 5 napos embrióból egy megtapadt, 8. hét környékén elhalt (nagyon beteg voltam)

2. FET 2 db 5 napos nem sikerült

3. lombik 2 db 3 napos: biokémiai terhesség

4. FET 2 db 3 naposból 1 növekszik, jelenleg 10. héten tartunk

2016. szept. 19. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Első sikerült. 1-et kaptunk vissza. Már 11 hónapos lesz holnap és megyünk a tesóért.
2016. okt. 9. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!