Meddig varjak? Mikor lesz megfelelo pillanat?

Figyelt kérdés
Ma jott meg sajnos. 26 naposak a ciklusaim. Mikor lenne erdemes probalkozzunk?
2016. szept. 23. 10:10
 1/8 anonim ***** válasza:
66%
Barmikor. Ez nem verseny.
2016. szept. 23. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
97%
Egész hónapban kétnaponta, amikor jól esik. Így biztosan nem maradtok le a peteérésről.
2016. szept. 23. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
74%

"Mikor lenne erdemes probalkozzunk?"


Mint valami kutyatenyésztés: mikor engedjük össze őket, hogy biztos szaporulat legyen...



Mi lenne, ha csak úgy elkezdenétek védekezés nélkül élni, és szeretkezni. Bármikor, amikor megkívánjátok egymást.

2016. szept. 23. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Csak ugy vedekezes nelkul szeretkezunk mar par honapja egyenlore eredmenytelenul :-(
2016. szept. 23. 10:32
 5/8 anonim ***** válasza:
96%

Mivel minden hónapban 2 nap van amikor sikerülhet a baba, megértem a kérdezőt, főleg ha régóta próbálkoznak. Azért szerintem mindenki tudja, hogy "szeretkezzetek úgy, és amikor jól esik, aztán meglátjátok", azért ez nem ennyire egyszerű. Mert ha a termékeny napokban nincsenek együtt, akkor hiába szeretkeztek a ciklus elején, illetve végén végig amikor jól esett. Nyilván, nem szabad görcsösen, meg, hogy csak akkor legyenek együtt, de szerintem a kérdező sem így gondolta. Nem tudom miért kell letámadni.

Kérdező, próbáld meg vezetni a hődet, valamint ovutesztelj, a kettővel együtt szerintem biztosabbra mész, hogy kb mikor lehet peteérésed. Ha 26 napos a ciklusod, attól még egyáltalán nem törvényszerű, hogy pont a 12-13. napon van peteérésed.

2016. szept. 23. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Par honap az semmi. Ha fiatalok, akkor plane.
2016. szept. 23. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Ezt így nem lehet neked megmondani, mert lehet, hogy Te pont nem úgy működsz, ahogy a nagykönyvben meg van írva.

Ahogy az előző válaszoló írta, ismerd meg a saját ciklusodat, hogy tudd, nálad mikor van peteérés. Hőmérőzz, ovu tesztelj, és látni fogod.

De azt is tudnod kell, hogy ha még a legideálisabb időpontban is vagytok együtt, és minden oké, akkor is kb 20% az esély, hogy tényleg létrejön a terhesség.

Drukkolok!

2016. szept. 23. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Vegyel ovutesztet(a netrol rendelt olcsobb.) Akkor tudni fogod mikor van ovud es mikor erdemes probalkozni.(A pozitiv es elso negativ nap erdemes.)
2016. szept. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!