Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Milyen meddőségi intézmény...

Nevada453 kérdése:

Milyen meddőségi intézmény vagy magán klinika áll szóba 50 éves nővel?

Figyelt kérdés
Baba vállalással kapcsolatban

2016. szept. 24. 17:19
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
Nagyon vastag pénztárca kell hozzá. Fehér Annával is szóba álltak...
2016. szept. 24. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
44%
Úgy tudom, hogy betöltött 50nél semmilyen.
2016. szept. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Örökbefogadás esetleg?
2016. szept. 24. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Klinika szerintem egy sem, már bocs, de nagyon vigyáznak a statisztikájukra. Esetleg egy nőgyógyász, aki tud inszeminálni és szereti a pénzt az elvállal, de ne várj tőle sokat. De lombikra nem sok esélyt látok.
2016. szept. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Egyik sem áll vele szóba...
2016. szept. 27. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Értékelem,mindenki reagálását!

Esetleg tapasztalatok, olyan nő gyógyász aki segíthet,jelenleg is van akivel felvettük a kapcsolatot de próbálok minél több helyről-több információhoz jutni.

Hasznos fórum oldalakat is szívesen fogadnék.

Külföld esetleg valaki valamilyen információ?


Hálás vagyok mindenkinek aki szánt,és szán rám időt a válaszaival

2016. szept. 27. 20:43
 7/9 anonim ***** válasza:

[link]


Itt esetleg érdeklődj. Nem azt mondom hogy elvállalnak mert nem tudom, de érdeklődés céljából.


Amúgy azt megkérdezhetem miért vártál eddig?

2016. szept. 28. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Azért vártam eddig mert házas volt 38 évesen elváltam,42 éves koromban jöttem össze a jelenlegi férjemmel. Eltelt a kapcsolatunkkal 2-3 év,akkor már nagy volt az őszhang mind a ketten akartunk egy babát,neki is láttunk.2012-n a látásommal probléma lett a jobb szememen,vizsgálatok után kiderült-érhártyán daganat. Pesten közölték ki kell venni a szem golyómat,nem tudom le írni azt az érzést amit azokban a hónapokban átéltem,majd férjem az interneten talált egy szem orvos nőt,Dr.Damjanovich Judit,debreceni szem klinikán. Akinél túl vagyok 2 műtéti beavatkozáson,ami úgy zajlik,hogy felhelyeznek a szemre egy eszközt amivel sugározzák a szemet.Jelenleg úgy néz ki,minden rendben. Ezt követően orvosról-orvosra mentünk,hogy meg tudjuk ha picink születne nem e örökölné,már az elején közölték hogy nem,de nem akartunk kockáztatni.
2016. szept. 29. 09:52
 9/9 anonim ***** válasza:

7# vagyok.


Értem.

Dr Damjanovich Péter meg szülész-nőgyógyász de nem hiszem közük van egymáshoz.

Itt debrecenbe jó dokik vannak csak magán rendelőt kell felkeresned a jelenlegi problémáddal.

2016. szept. 30. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!