Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Hycosy-ra, uh-s petevezeték...

Hycosy-ra, uh-s petevezeték átjárhatóságira megyek pénteken. Milyen görcsoldót ajánlanátok? Nagyon Félek! Sőt, rettegek.

Figyelt kérdés
Legszívesebben lemondanám. Még a sima nőgyógyászati vizsgálat előtt is frászban vagyok.

2016. okt. 10. 12:19
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Én egy Cataflamot vettem be előtte. Egyáltalán nem fájt. Kb. annyira volt kellemetlen, mint egy rákszűrés.
2016. okt. 10. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Bárcsak... akkor te átjárható voltál?
2016. okt. 10. 12:57
 3/18 anonim ***** válasza:
Én nem vettem be semmit. Nem hazudok a katéter felhelyezés nagyon fájt pár másodpercig, utána is feszült,húzódott. (Nekem mondjuk még a rákszűrés is fáj sokszor). De görcsölni abszolút nem görcsöltem, sőt mikor nyomták be a kontrasztanyagot komolyan jó érzés volt mert hűvös volt és kevésbé éreztem tőle a katétert:) Átjárható a megmaradt 1 db vezetékem. Utána sem görcsöltem, pár nap pecsételés volt. Nem kell izgulni. Nem volt vészes.
2016. okt. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
1-es vagyok. Igen, átjárható volt mindkét oldal.
2016. okt. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Átjárható voltam, de borzasztó volt a vizsgálat, én Cataflamot vettem be és még úgy is fájt utána meg véreztem is kicsit. De legalább nem tartott sokáig. A vizsgálat előtt vettem be a Cataflamot 1 órával, így mondták.
2016. okt. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Hát, én már most készen vagyok...
2016. okt. 11. 10:21
 7/18 anonim válasza:
Én csütörtökön megyek. Én is hasonlóan nagyon félek. Remélem azért nem lesz olyan durva. Neked is kitartást!
2016. okt. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Nem kell félni, múlt héten voltam méhtükrözésen és átjárhatóságin. A katétert és a ballont egyáltalán nem éreztem, a vizsgálat sem fájt egyáltalán. Bal oldalt el voltam záródva, akkor görcsöltem picit, mikor azt próbálták megnyitni. Szerencsére sikerült. Kb. 20-25 perc volt az egész.
2016. okt. 12. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
5-ös, te biztos hogy Hycosy-n voltál? Esetleg nem HSG-n?
2016. okt. 12. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm, igyekszem megnyugodni :)

Drukkolok annak, aki csütörtökön megy! Együttérzek!


A Hsg és a hycosy szinte ugyanaz nem? Csak az előbbi röntgenes az utóbbi ultrahangos. Miért kérdezted utolsó?

2016. okt. 12. 14:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!