Acs .Barbara kérdése:

Az nagy baj hogy ha kesett egy hetet? Most ket napja meg verzesem van de sokkal kisebb mennyisegben es masabb szinben mint a menses?

Figyelt kérdés

Sokkal sokkal kevesebb a mennyisege. Nagy hasgorcsos vagyok de szinte semmi. Ha kicsit meg nyomom a bal es jobb oldalon az alhasam faj.

Parommal nem vedekezunk szeretnenk babat. De nem tudom mi ez lehet baba ?

Ket napja meg negativ volt a teszt szerintetek? Kerlek csak normalis valaszokat adjatok.


2016. okt. 20. 23:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha negatív a teszt és vérzel akkor nem vagy terhes. Minden ciklus más csak most sokkal jpbban odafigyelsz mint eddig.

Ilyenkor nagyon nehéz, minden szokatlan jelnél úgy gondolod hátha mégis baba van a dologban, akkor is ha már szinte 0 az esély.

2016. okt. 21. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igaza van az előttem írónak! Tesztelj egyet a biztonság kedvéért; hátha...

De nem minden ciklus egyforma, lehet, hogy ez most szimplán ilyen, terhesség nélkül. Engem is sokszor megszívatott már így a ciklusom.

2016. okt. 21. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Akkor mitol kell masfel hete eleg surun pisilnem es mindig szomjas vagyok. Arrol mar nem is beszelek hogy ossze vissza eszek.

Es nem bekepzelem csak azert nem irtam mert a verzeses dolog kulon erdekelt. Eleg hamar elalmosodok pedig en ejjeli bagoly vagyok.

2016. okt. 22. 01:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!