Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Kérhetek petevezeték átjárható...

Kérhetek petevezeték átjárhatósági vizsgálatot?

Figyelt kérdés
Augusztusban volt méhtükrözésem méhtest polip miatt. Műtét után közölte az orvos, hogy nem polipom volt, hanem méhűri összenövéseim. Azt mondta minden rendben van. Lehetséges azonban, hogy esetleg a petevezetékeimben is lehetnek emiatt összenövések?
2016. okt. 25. 12:02
 1/5 A kérdező kommentje:
Mostanában merült föl bennem a kérdés. Jövö hónapra kaptam időpontot rutin vizsgálatra, természeresen meg fogom kérdezni az orvost is.
2016. okt. 25. 12:05
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia.

Szerintem nyugodtan kérhetsz átjárhatósági vizsgálatot. Igazából meg is csinálhatták volna egyben a múltkori beavatkozáskor.

Ezt azért gondolom, mert engem csütörtökön műtenek majd polipra és egyben megcsinálják az átjárhatóságit is.

Neked milyen volt a műtéted? Írnál róla picit, mert eléggé izgulok.... :-( Persze, ha nem veszed tolakodásnak.

Mennyi idős vagy, mióta próbálkoztok, hol műtöttek?

2016. okt. 25. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hétfői nap befeküdtem a kórházba, elküldtek az altatóorvoshoz, kikérdezett van e valamilyen betegségem. Délután és este kaptam beöntést,másnap délelőtt műtöttek. Ébredés után voltak görcseim, de nem tartott sokáig, kibirható. Másnap reggel mehettem haza. Kb. 5 napig vérezgettem. Ahhoz képest mennyire izgultam, nem volt nagy szám. Te se izgulj, gyorsan átesel rajta 😃. 29 éves vagyok. Műtét előtt 3 hónapig próbálkoztunk, ekkor hasfájással kerestem fel az orvosom. Ettől a hónaptól megint próbálkozni fogunk.
2016. okt. 26. 09:54
 4/5 anonim ***** válasza:

Jaj nagyon köszönöm, hogy leírtad! :-)

Neked mielőbbi babásodást kívánok!

Remélem Én is ügyesen túlleszek rajta.

2016. okt. 26. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm viszont 😊
2016. okt. 26. 22:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!