Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Lombik sikeresség? Kinek hogy...

Lombik sikeresség? Kinek hogy ment fagyi babánál Ovitrelle mellett?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Hétfőn volt a transzfer, kettő blaszto baby keült vissza. Elötte volt egy Ovitrelle és csütörtökön is kellett egy adag. Úgy tudom ezért felesleges is tesztelni mert fals eredményt adhat, de mégis aki így volt milyen tünetei voltak mire kell figyelni?


Kis hasszurka és görcsike néha, mellérzékenység de ez lehet az Ovitrelle-től is igaz? Tesó most lesz 1 éves, ő is lombik baba, elsőre sikerült, ő friss, nála nem volt ovitrelle de pozitiv teszt sem csak a vérvétel. Köszi előre is!



2016. okt. 28. 15:20
 1/8 anonim ***** válasza:

Nekem is hétfőn volt transzfer, és 2db 5 napos embriót kaptam vissza. Ovitrelle nekem nem volt. Nekem nem is volt peteérés (csak stimuval lehetett volna)csak méhnyálka vastagítás. Hasszurka pár napja volt, de amúgy semmi. Még a mellem sem érzékeny :(.

Van egy lombikbabám, aki 4.-re sikerült. Ez most (összesen) a 10. próbálkozás volt...de szerintem nem sikerült :(.

Remélem neked ez is olyan simán megy, mint az első. Hasszurka, mellfájdalom szerintem jó jel nálad :)

2016. okt. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Szia nekem a tavaly volt az első lombikom én is kaptam ovitrellt. A tünetek mellfajas es hasszurka volt, Elindult a terhesség de a 7 héten leállt a fejlődésben. Szerintem jo jel a mellfajas es a hasszurkalas. Sok sikert!!!
2016. okt. 31. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Szia kedves kerdezo teszteltel? Sikerült? Drukkolok!! 2voltam.
2016. nov. 4. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Szia. Minden teszt pozitív, még az is amit a wc-ből csináltam. Belepisiltem a wc-be és elfelejtettem tesztelni,gondoltam legalább higult esti és az is pozi :D De félek hogy az ovitrelle mellett az még mindig.
2016. nov. 4. 12:14
 5/8 anonim válasza:
Szia a 2 vagyok. Szerintem nem az ovitrelle miatt pozitiv a teszted. Kivanom hogy a velemenyem beigazolodjon es tenyleg baba legyen. Hétfőn mar esedékes a vérvizsgálat addig mar nincs sok. Nagyon sok sikert!!! Es megy a drukk!!!
2016. nov. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
3500 Hcg 105 Progi :)
2016. nov. 11. 12:46
 7/8 anonim válasza:
Gratulálok minden jot!!!
2016. nov. 11. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
2voltam
2016. nov. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!