Ti hogyan készültetek a lombikra? Milyen étrendkiegészítőt, vitamint szedtetek stb.

Figyelt kérdés
Márciusban lesz az első lombikunk és természetesen szeretném ha sikerülne.

2016. nov. 8. 22:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Terhesvitamin, c-vitamin. Mást nem. Ezeket egyébként az orvos is javasolta. Én nem szedek semmit, amit nem mondanak, nehogy többet ártsak vele, mint használjak. De ezektől biztos nem lesz baj. Kérdeztem az e- és a d-vitaminokat is tőle, de szerinte van a terhesvitaminban annyi, amennyi kell. Sikerült a lombik.
2016. nov. 9. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Terhesvitamint már 1 hónappal előtte elkezdtem, hónapoķkal korábban már nagyon szigorúan tartottam a diétámat (PCO miatt), és Inofolic-ot ittam + gyógyszerek, amiket alapjáraton is kell szednem.
2016. nov. 9. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
Hol lesz a lombikod?
2016. nov. 9. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
Megkérdezhetem hogy mennyit vártatok az időpontra? Illetve hol lesz? Koszi
2016. nov. 9. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Szia.

Pont ezt szerettem volna kérdezni, mint az utolsò kérdező! :-)

Nekünk most derült ki, hogy csak lombikkal lehet babánk, túl vagyok egy műtéten, nov.23-án megyünk konzultációra a dokihoz.

Sok sikert nektek, minden jót!

Kata

2016. nov. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

sziasztok! köszi a válaszokat! Bocs, hogy eddig nem reagáltam, de nem gyakoriztam a kérdés feltétele óta.

Tapolcán lesz márciusban és júniusban kaptam ezt az időpontot úgyhogy majdnem egy évet kell várni. Nekem kell a D vitamin, mert d vitamin hiányom van és E vitamint meg régőta szedek hátha segít a nemlétező peteérésemen. Terhes vitamint meg mióta próbálkozunk 2 éve szedek.

2016. nov. 10. 18:31
 7/13 A kérdező kommentje:
Amúgy először pcos-t mondott a doki aztán voltam endo dokinál és nézett IR-t és azzal semmi gond és mondta, hogy nagy valószínűséggel nincs is pcos, de nem érti, hogy jó eredményekkel miért nincs peteérésem.
2016. nov. 10. 18:33
 8/13 anonim ***** válasza:

Nekem van peteérésem, viszont mind a két petevezetékem el van sorvadva. Ezért csak lombikkal lehet babánk.

Mi Debrecenbe fogunk járni és mivel Én már 38 éves leszek, így nem szeretnénk várni. Ahogy olvastam van egy olyan opció, hogy ha befizetünk 195.000 ft-ot rögtön előre vesznek.

Többet majd akkor tudok, ha beszélek a dokimmal.

Kata

2016. nov. 10. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nekem is el van záródva a bal oldal még a tetejébe. Igen van olyan opció amit mondasz, de az csak az eljárás ára + még a gyógyszereket is meg kell venni, ami kb ugyan annyi vagy több. Én kivárom a tb-et bár nagyon nehezen telik az idő, de én 28 vagyok, úgyhogy még nem egetrengetően sűrgős csak lelkileg az. Sok sikert kívánok!!!!
2016. nov. 10. 19:10
 10/13 anonim ***** válasza:

Igen tudom, hogy a gyógyszerek is egy talicska pénzbe kerülnek, de Mi már nem tudunk várni.

Nagyon köszi a jókívánságot, ugyan ezt kívánom nektek is.

Ha majd volna kedved, időd írhatnál, hogy alakultok, priviben.

Kata

2016. nov. 11. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!