Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Tényleg igaz az, hogy ha a...

Tényleg igaz az, hogy ha a korom miatt a lombiknál (Kaáli) befizetjük azt az összeget, amivel rögtön előre vesznek, akkor elesünk az ingyenes beültetéstől?

Figyelt kérdés

Sajnos mind a két petevezetékem el van sorvadva ezért, csak a lombikkal lehet babánk.

38 éves leszek, első baba lenne ezért nem szeretnénk kivárni a sort.

Akinek van esetleg hasonlóban tapasztalata és leírná, megköszönném.



2016. nov. 24. 09:37
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is a korom miatt járok meddőségibe és én úgy tudom, ha elkezded fizetni akkor minden fizetős lesz.Bár nem vagyok benne biztos.

2016. nov. 24. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Szia.

Köszi a választ, ez picit elkeserít, ha tényleg így van. :-(

Ti melyikbe jártok, mikor kezdtétek, tb alapon vagytok?

Mennyi időt kell várnotok a beültetésre?

2016. nov. 24. 10:41
 3/9 anonim ***** válasza:

1 válaszoló vagyok:)Mi pécsre járunk az édesanyák reprodukciós központba. Tb támogatott, 1 hónapot vártam az első konzultációra. Október 19 én mentem konzultációra és most a 21 napi hormonlabornál tartok.

Megnézik a ciklus hormonokat, levették a virológiára is aids, hepatítis stb és egy fizetős hormont is néznek ami 5000 ft volt az AMH hormon.

December 20 án megyek ismét kinzultációra az eredmények addigra meglesznek és annak fényében kezdik a kezelést.A beültetésig akár 3-4 hónap is eltelik, mert attól is függ h a nő hogyan reagál a kezelésekre.

Nekem sajnos nem sok esélyem van,mert nagyon rossz lett a 3 napi Fsh eredményem.

2016. nov. 24. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Értem, sajnálom, de biztos gyógyszerekkel tudnak javítani rajtad.

Első baba lenne?

Nagyon szorítok nektek, hogy minél hamarabb sikerüljön! :-)

2016. nov. 24. 11:56
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Szerintem nem estek el mert ha elmentek első konzultációra megvannak a leletek minden akkor a doki közli hogy mikorra van TB-s hely ahova be tud írni változó de ez (min. fél év kb )És te jelzed hogy addig nektek beleférne egy önköltséges akkor lehet hogy a kövi hónapban már indulhat a program de a Tb-s helyetek is megmarad ahol csak a gyógyikat kell fizetni. Van egy jó kis fórum Hoxán A Kaáli intézet ott biztos tudnak segíteni...
2016. nov. 24. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Utolsónak, köszi a segítséget meg fogom keresni az oldalt. :-)
2016. nov. 24. 17:43
 7/9 anonim válasza:
Szia! Én is úgy tudom, hogy attól még, hogy mentek fizetősre is, megmarad a tb-s időpont. Mi május végén márciusra kaptunk tbs időpontot, de az orvos mondta, hogy hogyha szeretnénk, addig meg lehet lehet próbálni 1, vagy akár 2 fizetőset is. Sajnos nem úgy alakultak a dolgok, ahogy szerettük volna, csak egy hete kaptuk meg a jó eredményt, hogy már készen állunk a lombikra, és már nincs idő így év végén belevágnunk a fizetősbe, úgyhogy várjuk a márciust :)
2016. nov. 25. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szia. Nekünk nyár eleje óta van időpontunk köv. év márciusára és nekünk is ajánlották a fizetőset. engem arra figyelmeztetett a recepciós, ha elmegyünk fizetősre, akkor 3 vagy 4hónapig utána nem mehetünk tb-sre így még március előtt 3 hónappal ejtsük meg ha akarjuk. Amúgy ha tb-re be vagy jelentkezve sztem nem veszik el az időpont a fizetős miatt. Mi Tapolcára járunk és már alig várom a márciust.
2016. nov. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, aranyosak vagytok.

Jövőhéten megyünk a dokihoz, utána talán picit okosabbak leszünk ezzel a témával kapcsolatban.

Két utolsó válaszolónak, nagyon drukkolok, hogy sikerüljön a baba minél hamarabb!

2016. nov. 26. 22:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!