Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Kérdésem a Clostilbegyt-et...

Kérdésem a Clostilbegyt-et szedett hölgyekhez szól: Kinek lettek ikerbabái a gyógyszer szedése után?

Figyelt kérdés

Statisztikai adatokat szeretnék látni, hogy mekkora lehet az esély, van e köze a Clostilbegytnek az ikerterhességekhez. Tudom, hogy több petesejt is megérhet egyszerre, és akár ezek együttesen is megtermékenyülhetnek, de mégis mekkora az arány? Egy hónapja kezdtem el szedni, nagyon kíváncsi vagyok. Köszönöm

29 éves ""nagyonanyukaszeretnék"" lenni :)


2016. nov. 24. 20:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Összesen öt Clostys ciklusom volt életemben (nem egyszerre). Az ötödikből lett a kisfiam.
2016. nov. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Gratulálok a gyermekedhez, örülök, hogy megszületett :)
2016. nov. 24. 20:54
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
2x használtam, mindkétszer egyes terhességem lett (fiúk).
2016. nov. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Gratulálok a fiúkhoz! Örülök, hogy neked is lehetett babád, kétszer is :)
2016. nov. 24. 21:07
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

#1 vagyok


Még annyit tennék hozzá, hogy számos Clostys babát ismerek netes kismamás csoportokból, de ikreket nem. Viszont van azért lány is. :)


Clostynál én úgy vélem, nem olyan nagy az esély az ikerterhességre, mint szuris stimunál, vagy a többszörös lombiknál. Szóval nálam az volt, hogy volt a 4 sikertelen Clostys hónap. Utána "eggyel feljebb" léptünk, a szurikra. Ikrekkel lettem terhes, de nem tudtam kihordani őket, félidő után nem sokkal beindult a szülés, természetesen nem voltak életképesek. Előtte minden vágyam ikerterhesség volt, mert az olyan jajdecuki dolog... De kockázatos a terhesség nagyon. Van kolleganőm, aki szintén veszített el korababa ikreket. Nagyon szerencsés az, aki ikreket szépen ki tud hordani. Ilyen is van hála Istennek rengeteg! De a velem történtek után én halkan csak annyit tudok súgni, hogy inkább jöjjenek egymás után azok a vágyott gyerekek...


Mielőbbi babásodást, sikeres ciklust kívánok neked!

2016. nov. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

3.c!ostys hónapban lett egy kislányom.

Sok sikert neked!

2016. nov. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
1 baba, lány :)
2016. nov. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Szívből gratulálok a kislányodhoz!
2016. nov. 24. 21:58
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
5. clostys hónap, még nincs baba.
2016. nov. 25. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Összesen 11clostis ciklusból 2 gyermekünk van és a 3.-at várjuk.Mind3an szólóban vannak.Nekem nem csinált 1x sem többes peteérést.
2016. nov. 25. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!