Erdekelne Benneteket egy ilyen honlap?

Figyelt kérdés

4 angyalka utan az orvosok azt mondtak, adjuk fel.

Nem torodtem bele. Ereztem, hogy nem tettek meg mindent, es nem voltak eleg alaposak, nem figyeltek kelloen oda ram, rank. Egyszerubb lerazni a not, mondvan meddo, aztan, ha nagyon elszant, akkor perkaljon a maganrendelesen vagy a meddosegiben.

Sajat kezembe vettem a dolgokat, es rengeteget olvastam az atmeneti termeketlenseg szervi es lelki okairol, es ezeknek termeszetes gyogymodjairol. Es tadaaam, immaron masfel eves a kisfiam.

Utana harom no ismerosomnek is tudtam segiteni, beloleuk ketto mar megszult, a harmadik 24 hetes kismama.


Nagyon szivesen segitenek mas holgyeknek, akiknek nem jon a baba, es kezdik elvesziteni az orvosokba vetett hitet.


Az honlapon minden jelentkezonek lenne egy kulon lapja, ami le lenne jelszavazva, es csak o es en fernenk hozza.

Aztan, mikor sikerult a baba, akkor leveszem a jelszot, es keresztnevvel vagy nicknevvel masok szamara is elerheto lesz a tortenet.


Ha lenne erre nagyobb igeny, akkor megcsinalom a lapot, de csak 2-3 erdeklodo eseten nem vagok bele.


37N


2016. nov. 26. 08:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
80%
Nem.
2016. nov. 26. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
46%
Nem.
2016. nov. 26. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
46%
Gondolom penzt is akarnal
2016. nov. 26. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
58%
Nem
2016. nov. 26. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Theressita ***** válasza:
Szerintem érdekes gondolat, bár konkrétumokat nem írtál... (mondjuk ha nem valami ezoterikus, pozitív gondolkozós dologról van szó... mert azokat nem szeretem :-))
2016. nov. 26. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Nem vagyok rautalva mas penzere. Talan hihetetlen, de segiteni akartam csak.


Nem ezoterika, nem hiszek benne. Ez hogy jon ide?


Kulonbozo termeszetes gyogymodokra gondoltam, mint pl tea, fuvek, olajok, mehpempo, stb, amit sokan esz nelkul hasznalnak, es tobbet artanak, mint hasznalnak.


No akkor ennyi. Nekem egyaltalan nem fontos egy ilyen honlap. Nekem mar osszejott. Szoval nehogy valaki azt gondolja, hogy minden aron terezanyaskodni akarok.

2016. nov. 26. 10:30
 7/13 Theressita ***** válasza:
43%
Szerintem egyébként lenne rá érdeklődő, csak köztudatba kellene valahogy hozni. Meg az emberek bizalmát talán nehéz megszerezni. Bocsi az előző zárójeles megjegyzésért,nem bántásnak szántam, csak már óvatos vagyok én is mindennel. Ha nem ilyesmiről van szó benne, akkor mindenképpen jó ötlet lehet...
2016. nov. 26. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
46%
Mintha nem lenne ezer meg egy ilyen oldal.
2016. nov. 26. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Nem volt semmi banto benne, csak nem ertettem, hogy hogy jott ide az ezoteria. Talan az volt felreertheto, hogy irtam a lelki okokat...


Kedves utolso, bingo! Csillio-billio ilyen oldal van, tele feligazsagokkal. Elhiheted, hogy anno az osszeset atolvastam. Egyetlen kerdes: szerinted logikus, hogy ezerfele nonek ezerfele hormonhaztartassal ugyanazokat a tanacsokat adjak? Ugyanazt a (pl) teat, ugyanugy kesziteni el, a ciklus ugyanzon napjain ugyanannyit inni?


De nem gyozkodok senkit, csak ertetlenul allok a magyar mentalitassal szemben.

2016. nov. 26. 13:01
 10/13 anonim ***** válasza:
19%

A tiéd mitől lenne hitelesebb egy fokkal is?


Ezerféle hormonháztartással?

Tán a neten keresztül hormonpanelt is csinálsz?

2016. nov. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!