Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » 100% pozitiv lett a tesztem,...

100% pozitiv lett a tesztem, a mai is és a 4 nappal ezelőtti is. Tegnap óta barnásan vérezek de ma az orvosom nem látott semmilyen terhességet! utoljára havim szeptember 1-én volt (ma dec.9) de az uh szerint nincs szervi probléma. Ez most mi?

Figyelt kérdés

27 éves

A doki is soron kívül fogadott és meg is rémültem, így nem is emlékszem hogy mondott-e egyáltalán bármit h miért + a tesztem? Annyira emlékszem hogy közölte. 80% h nem vagyok terhes, és csak 20 hogy ugen. És menjek vissza 1 hónap múlva.

Van-e valaki hasonló helyzetben? Vajon mi van velem?

Most vetélek? Vagy terhes vagyok? Vagy a rendszertelen mensim miatt lett pozitiv a teszt?


2016. dec. 9. 20:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Menj el másik orvoshoz. Vérvételre elküldött? Ha nem, akkor meg ne is menj vissza hozzá.
2016. dec. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Ha nem vagyok terhes miért van hcg a szervezetemben?

Ha terhes vagyok akkor miért vérzek??

Sos

2016. dec. 9. 20:26
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

2 lehetőség van:


1. Rendszertelen a vérzésed, az októberi és a novemberi kimaradt, majd terhes lettél, de olyan pici, hogy még nem látszik.

Az nem fordulhat elő, hogy még szept-ben teherbe estél, mert annak már bőven látszódnia kellene. (Korábban nem csináltál tesztet? Ha igen, az milyen lett?)

Esetleg felmerülhet a méhen kívüli lehetősége, ezt 2 vérvétellel szokták megállapítani (a második 2 nap múlva van az elsőhöz képest), ha a HCG nem nő eléggé. Talán érdemes lenne akár magánban, fizetősen kérned, 3000 Ft körül van darabja.

És igen, barnázás lehet vetélés. Ha a szokásosnál erősebben véreznél és görcsölnél, érdemes bemenni a kórházba. Ha nagyon fáj, akkor meg azonnal, a méhen kívüli gyanúja miatt.


2. Ritkán, de előfordulhat olyan tumor, ami HCG-t termel.

2016. dec. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tartalamas választ!

A vérzés most felerősödött, de ezt látta az orvos és szerinte a sok hormon ami felgyűlt a kimaradt mensik során - okozza az álpozotívat, de szerinte nem avgyok terhes túlnyomó %-os eséllyel.

Ez egy főorvos egy magánklinikán, nem hiszem hogy ennyire félretájékoztat:(

Eddig is csináltam teszteket de csak december 2-3 tól pozitiv, szóval friss a dolog, de hát látszania kellene uh-n, nem?

2016. dec. 9. 20:42
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Bocsánat, de akármilyen prof., HCG nincs a szervezetben ok nélkül. A terhességi teszt csak ezt nézi, ez nem halmozódik fel kimaradt ciklusok alatt. Mert nincs. De olvass utána a neten!


Hát igen, ha dec. 2-án már pozitív volt a teszt, akkor most legalább 5 hetes vagy, azt már látni kellene, bár ha régi és rossz az uh, akkor nem biztos. Hüvelyi volt, ugye?

2016. dec. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Igen, huvelyi volt, egy kb 4 eve nyilt maganklinikan voltam, nem hiszem hogy regi lenne, de meglehet.

En azt nem ertem hogy ha most vérzek akkor azt miért nem vette figyelembe?

Csináltam egy tesztet este, igaz 1 - 1,5 órás vizeletmintából de negativ lett...

2016. dec. 9. 21:19
 7/11 anonim ***** válasza:

Találtam neked egy hitelesnek tűnő cikket, itt még egyéb eseteket is említenek, pl. gyógyszereket és más betegségeket.

[link]

2016. dec. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ja, és érdemes lenne kb. 1 hét múlva újra tesztelned, ha az negatív, akkor vetélés volt. Ha pozitív, akkor még 1 hét múlva újra. Ha az is pozitív, akkor már látszódnia kell az uh-on, vagy tényleg utána kell menni, hogy ha nem vagy terhes, mi történik.
2016. dec. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Koszonom a cikket es a tanacsokat is!

Keresek mas orvost!

2016. dec. 9. 21:33
 10/11 A kérdező kommentje:
Azóta minden tesztem negatív:((((
2016. dec. 10. 14:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!