Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Járt már valaki meddőségi...

Járt már valaki meddőségi kivizsgáláson a Life Egészségcentrumban Székesfehérváron Dr. Deák Csabánál? Vélemények, tapasztalatok érdekelnének. Köszönöm.

Figyelt kérdés
2017. jan. 12. 13:53
 1/10 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne, szerdán megyek.
2017. jan. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Én két hét múlva megyek,25-én. Lécci majd írd meg,hogy milyen volt.
2017. jan. 12. 20:34
 3/10 anonim ***** válasza:
Rendben, majd privátban írok.
2017. jan. 13. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Én csak egy dolgot tudok ehhez írni.

Készítsetek sok pénzt! Nagyon sokat!!!!

:/

2017. jan. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem két inszeminációm volt nála. Sajnos egyik sem sikerült.
2017. jan. 14. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Én már voltam Budapesten két meddőségi klinikán,volt 3 sikertelen inszeminációm, 3 vetélésem. Inzulinrezisztenciám, magas prolaktinom van, ezekre gyógyszert szedek. Egyenlőre senki nem tudott segíteni abban, hogy gyerekünk szülessen,pedig már bármit megtennénk. Ezért próbálkozunk most máshol másik orvossal.
2017. jan. 14. 20:41
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem negatív csalódás volt, sokszor visszahívott feleslegesen, nagyon úgy tűnt, hogy csak az a lényeg fizetni-fizetni, hogy baba lesz-e senkit nem érdekel. Nem is lett, pár hónap "kezelés" után ott is hagytam a rendelőt. Hamarabb kellett volna. De kívánom, Neked legyen szerencséd és hozzon össze egy babàt 
2017. jan. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Nekünk csak rossz tapasztalatunk van Deák Csabával, egy közeli hozzátartozóm nagyon rosszul járt vele. Nem ajánlom.
2017. febr. 18. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Hát én végül elmentem hozzá. Elsőre barátságosnak, segítőkésznek tűnt. Igaz vérvételre otthagytam első alkalommal 100 ezer ft-ot. Most kéne visszamennem az eredményekért. Akinek rossz tapasztalata volt az szakmai,vagy "csak" mert drága?
2017. febr. 19. 13:48
 10/10 anonim ***** válasza:
Nálam is-is....
2017. febr. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!