Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Mit tennétek, vállalnátok így...

Mit tennétek, vállalnátok így testvért?

Figyelt kérdés

Nővéremnél nem jön a baba sajnos, sok vizsgálat sem kecsegtet semmi jóval. Nehéz ügy, nálunk könnyen jött. Viszont a férjemmel kistestvéren gondolkozunk, múltkor mikor ez említésre került nagyon látszott rajtuk hogy ez pofon volt, lefagyott a beszélgetés, feszült hangulat alakult ki.

Örlődök azóta. Volt valaki hasonló helyzetben?


2017. jan. 13. 11:38
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Engem ez nem befolyásolna a döntésben.
2017. jan. 13. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%

Nyilván nem várják el ők sem hogy a saját vágyaitokat áldozzatok fel.

Viszont én várnék ameddig kiderül hogy mi a baj náluk, hogy legyen idejük feldolgozni ezt az egészet.

2017. jan. 13. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
82%
Attól,hogy a testvérem nem akar össze jönni,én mondanák le a dologról azért mert náluk ez van.
2017. jan. 13. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Hogy a fenébe ne vállalnánk! Nekik attól nem lesz jobb, hogy ti nem próbálkoztok. Semmi közük hozzá. Ti külön család vagytok, ez kizárólag a ti dolgotok. Ezen ne őrlődj.
2017. jan. 13. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen vállalnék.

Azzal nem segítesz a testvéreden, ha megvonod ezt magatoktól.

Ez tipikus "dögöljön meg a másik tehene is..." helyzet.

Különben is: nekik is összejöhet bármikor - e ha nem jönne össze, akkor se kerülnek se jobb se rosszabb helyzetbe attól, hogy nálatok mi a helyzet.

2017. jan. 13. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
80%
De ha kistestvéren gondolkodtok, akkor nem a szüleiteknek kellene szólni? Meg hogy lesz a férjeddel közös kistestvéretek? Apósod meg anyukád, vagy Anyósod meg apukád? Milyen családok vannak?!
2017. jan. 13. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
66%
Az, hogy elsőre könnyen ment, még nem jelenti azt, hogy másodszorra nem a meddőségi centrumban köttök ki ti is.
2017. jan. 13. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is hajrá, de nem kell előre bejelenteni, elég lesz a 12. hét után.
2017. jan. 13. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne vállalnátok?


Amikor a méhen kívüli terhességem után hazajöttem a kórházból, pont akkor jelentették be férjem tesójáék, hogy jön a második baba náluk.

Egyáltalán nem haragudtunk, ők nem tehettek a mi problémánkról.

2017. jan. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 VeDi84 ***** válasza:

Természetesen vállaljátok a következő babát!

Én ugyanabban a cipőben járok, mint a nővéred. Vizsgálatok, lombikok során vagyunk túl, mégsincs gyerekem. A legnagyobb öröm lenne számomra, ha a tesómnál kisbaba születne! Annak ellenére, hogy nekünk nem jön össze.

2017. jan. 16. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!