Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Terhességnél lehetnek apróbb...

Terhességnél lehetnek apróbb vérzések?

Figyelt kérdés
Decemberben volt meg utoljára.2-3 napja annyi vérezgetésem van ami a wc papírra kerül.Néha fájdogál a hasam, mindha megakarna jönni.Ettől még lehetek terhes,ha barnázok?Ugytudom ezt mondjuk barnázásnak.Köszönöm a válaszokat.

2017. jan. 13. 23:14
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
81%
Igen,lehet kisebb mennyisegu verezgetes terhesseg alatt is,tobbnyire a beagyazodaskor-tol,de az utan is,de az teljesen mas jellegu,es szinu,illetve mennyisegu ver,mint a menstruacios ver! Es igen,lehetsz terhes.
2017. jan. 13. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
81%
Ezen agyalok enis. 3 napig volt meg , a teszt halvany pozi. Ismetlem holnap, mert 2perccel idontul lett pozi!
2017. jan. 13. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat lányok! Yay de jó lenne,ha terhes lennék! Most voltam pisilni,s most megint nemvolt semmi.Igazából nem igazi vérzések amik néha vannak.Hanem rózsaszines pirosas nyálkás.Remélem nem fog megjönni.Jövőhéten tesztelek.
2017. jan. 13. 23:50
 4/19 A kérdező kommentje:
Attól,hogy időn túl lett pozitív,úgytudom akkor is terhességet mutat.A lényeg ,h kettő csík legyen.Drukkolok neked! :-) Írj meg majd a fejleményt!
2017. jan. 13. 23:52
 5/19 anonim ***** válasza:
Attol hogy halvany,es idontul jott attol meg a pozitiv teszt,az pozitiv! Gratulalok a babahoz! Ajanlok majd szep neveket!:)
2017. jan. 14. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Bárcsak nekem is gratulálhatnál! :( :) Kiváncsi vagyok mi lessz.
2017. jan. 14. 00:42
 7/19 Ronika86 ***** válasza:
100%
Simán lehetséges , hogy baba! Nálam is így volt az első terhességemnél:) utána kaptam utrogesztan hormon tablettát amit a 13. Hétig kellett szednem és probléma mentes volt a terhességem :) nagyon szurkolok kedves kérdező :)
2017. jan. 14. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm.Nagyon kedves vagy! :-) Jöv.héten veszek tesztet.Kiderül,hogy mi van.Addig nemélem bele magam,mert lehet csak a hormon játszik velem...Pedig már annyira szeretnék anya lenni! Lehet soha nem fogom megtudni mi is az igazán! :(
2017. jan. 14. 16:20
 9/19 anonim ***** válasza:

Én is barnáztam, nem is kicsit. Nemvart előtt 2 nappal pozitív teszt, nemvárt napján erős barnazas egy napig. Azt hittem, meg fog jönni, kémiai terhesség lesz ez. Most 32 hetes :)

Drukkolok!

2017. jan. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Olyan jó olvasni,mikor írjátok,hogy babát vártok!De jó nektek! :-) Gratulálok a babához s jó egésséget! A melleim November óta folyamatosan fájnak.Főleg este .Mindha bedurrannának! :-) Soha nemfájt még eddig.Isten adja meg h terhes legyek!!
2017. jan. 14. 18:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!