Mik a tapasztalataitok a debreceni KAÁLI-val, azon belül is Tándor Zoltánnal kapcsolatosan?

Figyelt kérdés
Júniusra kaptunk időpontot, nem tudtam, hogy kit válasszak és végül nála maradtam. Illetve olyan kérdésem is van, hogy ha esetleg van olyan korábbi időpont,amit át tudnátok adni (teherbeesés miatt akár), azt szívesen venném. Mondták, hogy sokan nem mennek el, de nem is mondják le...

#Debrecen #Kaáli Intézet #Tándor Zoltán
2017. jan. 17. 16:22
 1/7 VeDi84 ***** válasza:

Szia!


A Facebookon van egy Kaális csoport, inkább ott érdeklődj. Ezen felül nagyon hasznos dolgokat lehet megtudni, és nagyon sok támogatást kap az ember lánya. :)

2017. jan. 18. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Oké,köszönöm szépen!!
2017. jan. 18. 10:18
 3/7 A kérdező kommentje:
Erre gondolsz:Limbikosok: Kaáli Intézet? Debrecenit nem találtam.
2017. jan. 18. 10:33
 4/7 VeDi84 ***** válasza:

Igen, ez az.

Itt is vannak sokan, akik Debrecenbe járnak. Kérdezz nyugodtan. :)

2017. jan. 18. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia.

Mi holnap megyünk első konzultációra, igaz Miskolcra, mert az esik hozzánk közelebb, de a leszívást és a beültetést nekünk is Debrecenben fogja csinálni Dr. Leskó Róbert!

Sajnos a Te dokidat nem ismerem, de szerintem nyugodt lehetsz, bárkinél aki ott dolgozik jó kezekben leszel!

A debreceni Kaáliról eddig még csak jókat hallottam, több ismerősömnek is sikeres lombikja volt ott! Sokuknak már az első alkalom hozott eredményt(volt ahol ikreket)! :)

Szorítok nektek! :)

2017. jan. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia. Hallottam hogy van olyan a debrecenibe, hogy saját finanszírozású, és van olyan ami oep-es. Ez igaz?

Miért olyan hosszú a várakozási idő? Mi is akarunk menni, azért érdeklődöm.

2017. jan. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen,van mindkettő.Az OEP-esre ilyen hosszú,a fizetősre szerintem egy hónapon belül van időpont,de nem tudom pontosan.Az 360 ezer,plusz a gyógyszerek és ez csak egy beültetés.Az OEP egyelőre 5-öt áll.
2017. jan. 19. 07:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!