Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Laparoscopiás átjárhatósági...

Laparoscopiás átjárhatósági vizsgálat után teherbe esni?

Figyelt kérdés
Nyáron a HyCoSy vizsgálat kétoldali elzáródást igazolt, ezért nemrég volt diagnosztikus laparoscopiám, histeroscopiaval. Mindket petevezetőm átjárható lett szerencsére. Akinek szintén volt ilyen beavatkozása, mennyi idő után tudott teherbe esni?

2017. jan. 31. 10:21
 1/5 anonim ***** válasza:
6 hónapra rá, de nekem mellette PCOS is volt, ami miatt valószínűleg a 6 hónap alatt nem nagyon volt peteérésem, talán csak pont az egy, amit elkaptunk :)
2017. jan. 31. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Műtét után, még egy menzesz volt. Utána megbabásodtam.
2017. jan. 31. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Ronika86 ***** válasza:
Nekem is műtét után egyszer megjött és utána már nem :) ilyenkor szabad utat kapnak és semmi sem akadályozza :)
2017. febr. 1. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat! Mar kivancsian varom, hogy mikor jon el a mi babank ideje!
2017. febr. 1. 14:39
 5/5 anonim válasza:

Sziasztok!


Én most ugyanebben a cipőben járok,mint Ti. Lapar.műtétre várok, mert a jobb oldali petevezetékem nem átjárható, csak a bal. Annyira elkeseredtem,h a műtét után a dokimtól már egyből az inszemet kérdeztem. Örömmel olvasom,h sokaknak sikerült és meglett az eredménye.

2018. ápr. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!