Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Beültetés utáni 2 hét: mivel...

Beültetés utáni 2 hét: mivel foglaljam el magam? Az első után rögtön mentem dolgozni, aznap sem maradtam otthon. Mindent ugyanúgy csináltam, mint ahogyan szoktam. Most otthon maradok erre a két hétre.

Figyelt kérdés
Félek, hogy unatkozni fogok és túl sok időm marad agyalni. Ti, akik szintén otthon maradtatok, miket csináltatok? Férjem dolgozik, csak késő délután és hétvégén van otthon. Barátaim szintén dolgoznak.
2017. febr. 1. 08:32
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Ket hetet csak kibirsz...

Olvass, nezz filmeket. Koss salat!

Irj levelet, rendezd a fotokat stb.

2017. febr. 1. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Ki lehet bírni, ne aggódj! Séta a friss levegőn, sütés- főzés, olvasás, filmnézés, varrás, netezés. Én ezeket csináltam nagyjából, de ez attól is függ, kinek mi az érdeklödési köre...
2017. febr. 1. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Nem hiszem el, hogy nincs semmi, amit szeretsz csinálni, de normál hétköznapokon nem jut rá időd vagy csak kevés! :) Na azokat csináld! :)

Én szerencsés vagyok, mert terhesség alatt itthonról dolgozhatok, de ez közel se tölti ki a napomat, és nagyon jó, hogy egy csomó mindent lehet csinálni.

2017. febr. 1. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Bármilyen kézimunka és non-stop sorozatnézés! :D
2017. febr. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
66%
Azt miert mentel melozni beultetés utan? Aruld mar el!!! Hiszen akkor pihenni kell. Nem emelni hajolni stb stb. Olvassal filmet nezz tudom ajanlani a könyvelot a mestergyilkos feltamadas cimu filmet. Infermot az biztos h lekoti az agyadatn
2017. febr. 1. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat. Én is ilyesmikre gondoltam. Remélem, nem fogok unatkozni.

Ha tudtok jó sorozatot, írjatok. Nemrég fejeztem be a Hazug csajok társaságát, az nagyon tetszett.

Kedves Utolsó, az orvos azt mondta, csináljak mindent úgy, mint eddig. Csak ne emeljek, ennyi. Ezért mentem dolgozni az ő engedélyével.

2017. febr. 2. 07:42
 7/18 anonim ***** válasza:
Nekem augusztusban lesz a lombikom. De a dokim mar most mondta h tappénz és keményen pihenni kell. Bar attol fugg h mi a munka köröd. De a helyedbe otthon maradtam volna. De te tudod. Szoritok
2017. febr. 2. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Hányadik lombikod lesz?
2017. febr. 2. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
A második lesz. De most én is keményen pihenni fogok. A munkában milyen betegségre lehetne hivatkozni, ami eltart két hétig? A lombikról nem tudnak, nem is szeretném elmondani.
2017. febr. 2. 08:13
 10/18 anonim ***** válasza:
Betegseget hazudni nem igazan szerencses, de hasmenes, influenza...
2017. febr. 2. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!