Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Aki pcos/ir pajzsmirigy beteg...

Aki pcos/ir pajzsmirigy beteg mikor jott ossze a baba?

Figyelt kérdés
Kezelt pcosesek es akiknek nem volt kezelve azoktol kerdezem.
2017. febr. 3. 11:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Amíg nem volt kezelve nem jött még lombikkal sem. Kezelés megkezdése után 8 hónappal ( az volt az első próbálkozós hónap, mert addig letiltottak)
2017. febr. 3. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Off! Ma jött meg a véreredményem,tettem is fel erről kérdést,több mint valószínű ilyen gondom van most nekem is.


On: 9 évvel ezelőtt is ezzel kezdtek el kezelni,de úgy igazából nem is kezeltek..ha érted. Mai fejjel már tudom,hogy nem az a kezelés ,h clostit írnak fel. Ami egyébként nem is segített. Tehát 3 évig minden 4.hónapban menstruáltam. Akkoriban a dokim nem sokat foglalkozott velem,1x írt fel meforalt és osszam be:) meg 1x norcolutot (azóta azt is tudom mire való). 3.évben spontán megfogant a kisfiam és azóta eltelt 5 év,nem volt a pco-val gondom egészen 4 hónappal ezelőttig.

Most rendes ,lelkiismeretes dokim van,már raalltam a diétára,várom a ciklusom további vérvételeit.

Bocsi ha nemigazán tudtam segíteni.

2017. febr. 3. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nekem havi 2x van mensim altalaban vagy 1x eleg rendszertelenul. Pl 1 hete ilyenkor keg volt. Elotte dec 9.en es dec 30. Volt mensi (kezdetukat irtam) januarban 23an jott meg es 26og tartott elso 2 nap eros verzes utana csak 3 nap eppen hogy 4nap barnazas. Gondolom ez nem baba volt. Most hetvegen voltunk egyutt parommal.. Nem vedekeztunk. Mensi ota elosszor. Nektek szokott valami cici fajdalom lenni vagy hasi gorcs? Letroxot es meforalt szedek csak. Mast nem kaptam meg. Parom szeretne babat en is, de anya azt mondja hogy a letroxtol meg a meforaltol nem lenne egeszseges a pici. Ez igaz?
2017. febr. 3. 12:06
 4/5 A kérdező kommentje:
Ohh kicsit ertelmetlenul irtam :/ ha valaki nem ertene leirom ujra :)
2017. febr. 3. 12:08
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem kezelték. Illetve annyi volt, hogy amikor kiderült, akkor felírta az orvos a Diane 35 fogamzásgátlót és azt mondta, hogy ez rendbe fogja tenni a pajzsmirigyemet is, meg a pcos-t is elmulasztja. Szedtem 3 hónapig és híztam tőle 15 kilót. Az utolsó pár szemet mérgemben lehúztam a wc-n és azóta is dühöngök, hogy vissza kellett volna menni és úgy felpofozni azt a tudatlan hülyét, hogy asztallal, székkel együtt boruljon fel, amiért pajzsmirigy+PCOS-ra hormonális fogamzásgátlót írt fel...

Elmentem egy másik nőgyógyászhoz, aki állítólag PCOS és endo szakértő. (utólag már tudom, hogy az is egy barom volt) Inofolicot javasolt, de a pajzsmirigyemmel semmit nem csinált. Azt mondta, hogy majd az inofolic azt is rendbe teszi. 4 évig szedtem az inofolicot, ami az átlag 4 havi mensiből havit csinált, de terhes nem lettem, mert a TSH továbbra is magas volt. Az anyósomnak hajhullásra javasolta a háziorvosa a Pajzsmirigy+Slim kapszulát és a betegtájékoztatója alapján úgy döntöttem, hogy veszek én is "ártani nem árt" alapon. 3 hónapig szedtem és terhes lettem. Pontosan nem tudom, mennyi volt a TSH teherbeeséskor, mennyit segített rajta (és egyáltalán ennek a kapszulának köszönhető-e biztosan), de azt tuti, hogy jelentősen javult, mert az I. trimeszteri labor alapján jelenleg alig haladja meg a TSH-m a 2-t.

2017. febr. 3. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!