Norcolut, és Clostilbegyt tablettát írt fel a nőgyógyász, mivel ebben a hónapban valószínű hogy nem volt peteérésem. Ciklusaim 32 naposak általában, most vagyok a 17. napon. Uh-n nem látott semmit. Lehetséges hogy később lesz?

Figyelt kérdés
Azt már látnia kellett volna? Mi van akkor ha én most elkezdem a norcolutot szedni 7 nap múlva, és a napokban peteérésem lesz? Nem ártok ezzel egy esetleges terhességnek? A Clostit a ciklus 5. napjától kell szednem 5 napig. Véleményekre vagyok kíváncsi, leginkább hogy kinek hatott a gyógyszer.
2017. febr. 3. 16:38
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha teherbe esel a norvolut nem árt.

Milyen lett a hormonvizsgálat eredménye?

2017. febr. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
minden értékem jó, csak a prolaktin lett magas, amire 4 hete már bromocriptint szedek. A progeszteron értékem is 38 lett a múlt hónapban, ami valószínű hogy peteérést mutatott. Most meg semmi...legalábbis az Uh szerint
2017. febr. 3. 18:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!