Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Reggeli hányás, magas napközbe...

Reggeli hányás, magas napközbeni testhőmérséklet, mintha fel lennék fázva. Mi a véleményetek? Lehetek várandós?

Figyelt kérdés

9. hónapja várjuk a babót a férjemmel. Én voltam teljes hormonvizsgálaton, nála is megnézték a skacokat. Teljesen egészségesek vagyunk. Saját vállalkozásaink vannak; a stressz hatalmas, én pedig egyre türelmetlenebb. Tudom, 9 hónap még nem sok idő...Szóval a hajszálpontos 28 napos ciklusom felborult amióta próbálkozunk, de még mindig nem kóros szerintem. 25 és 33 nap volt a legszélsőségesebb. Ma kellett volna megjönnie. A peteéréskor mintha késsel szúrkálták volna a méhem, majd ugyanezt éreztem pé után a 9. naptól tegnap előttig. Az ébredési hőm leesett 36.7-ről 36.2-re de ma reggel hányingerem lett a reggelitől és kihánytam mindent, aztán vert a víz, és gondoltam megmérem a hőm: 37.2 volt. Csináltam egy tesztet, de negatív lett. Fura hogy 1 egész fok volt az ébredési és napközbeni hőmérséklet között. Ráadásul mintha fel lennék fázva. Nem járok sokat pisilni, de olyan furcsa érzés. Nem teljesen olyan, mint a felfázás (pedig tini koromban sok-sok évig küzdöttem vele, van tapasztalatom). Hasonló tünetei voltak valakinek terhességnél?

Köszönöm a válaszokat előre is.



2017. febr. 4. 16:54
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

A reggeli hanyas terhessegi tunet is lehet, de szerintem ezzel te is tisztaban vagy. Es azt is tudod, hogy a magas ho is az, kulonben nem mericskelned reggelente.

En ertem hogy jol esik olvasni hogy "huu ezek terhestunetek tuti babas vagy!!!" de a teszt vagy az orvos biztosabb. Lehet hogy par nap mulva pozitiv lesz a teszt de az is hogy leesik a ho es megjon, a hanyas pedig lehet mastol is (aki nagyon babat akar mindent kepes produkalni, ketnaponta kiderul itt gyakorin sajnos). Szoval par napmulva teszt.

2017. febr. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ja latom leesett a ho es aztan felment plusz a vizis levert. Akkor ez inkabb betegsegre utal :(
2017. febr. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Igazából nem arra vártam/vágytam, hogy "juj, tuti kisbabád lesz", mert már nem hiszek el semmit. Szerintem még a pozitív tesztem sem hinném el, annyit csináltam már :)

Egyszerűen kíváncsi voltam a tapasztalatotokra és a józan paraszti eszetekre. És ugyanezt gondolom az eszemmel, amit írtatok, de a szivem mást mond :)

2017. febr. 4. 17:17
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Arra még nem gondoltál, hogy esetleg egy fertőzést szedtél össze?

Ugyanis oké, hogy a terhesség tünetei is lehetnek a hányinger, a hányás, a gyakori vizelési inger.

De speciel a hányinger általában a 7. terhességi hét körül szokott jelentkezni, a gyakori vizelési inger már inkább később, amikor már akkora a baba, hogy nyomja a húgyhólyagot, a hőemelkedés pedig inkább utal valamilyen fertőzésre, gyulladásra.

És az, hogy fura érzést tapasztalsz pisilés közben, az simán jelentheti azt, hogy húgyúti fertőzésed-gyulladásod van, csak még nem szaporodtak el úgy a kórokozók, hogy más tünetet is produkáljanak.

Persze nem mondom, hogy nem lehetsz terhes, nyilván lehetsz, ha tervezitek, csakhogy ez inkább utal betegségre, mint terhességre. Ilyen korán nincs ennyi terhességi tünet. Inkább beteg vagy, vagy leszel.

2017. febr. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Leesett reggeli hő, negatív teszt - szerintem nem vagy terhes. (És a 25-33 napos ciklus eléggé összevisszának tűnik, nem lenne kóros, ha mindig 25 vagy mindig 33 lenne, de így nem túl jó.)

Szerintem benyaltál valami vírust.

Több sikert máskorra!

2017. febr. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A gyakori vizelesi inger koraterhes tunet is. Nekem mindharom alkalommal 4-5 hetes kortol volt, 9 hetes vagyok, ejjelente 3-szor kelek fel pisilni :)
2017. febr. 4. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"A gyakori vizelesi inger koraterhes tunet is."

És közben érzel olyan furcsa érzést közben, aminél azt gondolod, hogy felfázásod van? Nem hiszem...Innentől fogva megint nincs miről beszélni.

2017. febr. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én nagyon drukkolok hogy baba legyen a dologban.de ez igy még sajnos nem egyértelmű
2017. febr. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!