Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » 9 hetesen, ha valaki méhen...

9 hetesen, ha valaki méhen kívüli, azt hüvelyi ultrahanggal megmondták volna?

Figyelt kérdés

Nem kèrdezett rá ,csak elment a szokásos vizsgálatra ,ès utána voltak neki kisebb vèrzèsek ,ès arra gyanakszik,hogy mèhen kívülije van mert nagyon fájlalja alul a hasát.

már elindult az orvoshoz ,de szerintetek lehet az neki 9 hetesen ès már ha igen akkor már nagyon veszèlyes nem

?

ne szídjatok lètszives mert èn nem èrtek hozzá,csak kíváncsi vagyok hasonló tapasztalatokra,ezzel kapcsolatos gondolatokta,vèlemènyre,válaszokat előre is köszönöm!


2017. febr. 8. 09:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Azért szoktak korai terhességnél menni hogy kizárják ezt, (mint pl én 5 hetesen) úgyhogy ha méhen kívüli lenne azt már látták volna
2017. febr. 8. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Inkább fenyegető vetélés a vérzés + alhasi görcs. A méhen kívüli oldalt fáj inkább a petefészek környékén.

Nagyon jól tette az ismerősöd, hogy orvoshoz ment!

2017. febr. 8. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem sem méhen kívüli, az már kiderült volna, de a vérzés nagyon rossz jel, görcsökkel tarkítva pláne. Szerintem innentől sajnos nem lehet megúszni a vetélést... :(

De nagyon drukkolok neki. Írd meg, mi lett vele!

2017. febr. 8. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
sziasztok köszönöm a válaszokat ,sajnos èn mèg nem tudok semmit ,de remèlem minden rendben van. :/
2017. febr. 8. 11:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!