Két sikertelen lombikunk volt, a páromnál kevés a hímivarsejt szám (4 millió). Elküldték genetikai vizsgálatra, ami márciusban lesz, elvileg egy vérvétel, ha minden okés kezdjük a harmadikat. Mennyi idő, míg ennek a vizsgálatnak megjön az eredménye?

Figyelt kérdés
2017. febr. 26. 18:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Ne haragudj h felteszem a kérdést. De pihentêl 2 hétig? Vagy vissza mentel melozni. Mert ha nem pihentel 2 hetig akkor nem er semmit az egész. Meg hany napos embriokat ültettek vissza?
2017. febr. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Persze, itthon voltam az egész kezelés alatt, azon a két héten csak pihentem, nagyon hosszú idő volt. Sajnos csak 1 embriót kaptam vissza mindkét alkalommal, 3 naposat illetve 5 naposat.

A lombik sikere nagyban függ attól, hogy a férfinél van gond vagy nincs. Én azt látom és az orvos is megerősített, hogy ahol a férfi rendben van, normál hímivarsejt számmal rendelkezik ott a kezelés sokkal eredményesebb.

Azért küldték el genetikára is a páromat, hogy nem ilyen téren van-e gond.

2017. febr. 27. 07:39
 3/8 anonim válasza:
Szia! Tavaly az én férjem is volt ilyen vizsgálaton, és ha jól emlékszem, 2 hét múlva kaptuk meg az eredményét. (Email-ben kértük)
2017. febr. 27. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Kérdésekzöme ***** válasza:

Szia!


Nálunk is problémák vannak a mennyiséggel, 200 ezer csak... :( Az urulógus elküldte páromat hormon vérvételre és genetika vérvételre is. A hormonnak a héten meg kell jönnie a genetikára azt mondták hogy 2-3 hónap... :O Szombathelyen a kórházba csinálták neki. Kaáli intézményt javasolták nekünk, egyenlőre megvárjuk a hormon eredményét, aztán én is meglátogatom a nődokim a párom eredményeivel, meglátjuk ő mit mond. De most ahogy olvastam a te párod mennyiségét és még úgy sem sikerült a lombik...:( Nálad egyébként minden rendben van? Én csináltatni szeretnék azért magamnál is egy hormon, bár gondolom a kaáli-ba egyébként is minden féle vizsgálat lesz mind a kettőnknél, legalább is ahogy olvastam.

2017. febr. 27. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, remélem két-három hét alatt nekünk is megjön az eredmény. Nálam minden rendben, már mindenféle műtétet, vizsgálatot bevállaltam, semmit nem találnak szerencsére. Sajnos a férfiakon túl sokat nem lehet segíteni. Most a párom a Ferulant-ot szedi, hátha egy kicsit jobb lenne az állomány a lombiknál. De szedett már mindenféle vitamint, mégsem lettem terhes, sőt a spermaképe sem lett jobb, a mennyiség több lett, de rosszabb minőségűek.


Nekem az összes ismerősömnél ahol "csak" a nőnél volt gond és lombira mentek egyből össze is jött a baba.

2017. febr. 27. 14:04
 6/8 anonim ***** válasza:

Sziasztok. Férjem eredménye 1-2 db! spermium látóterenként. Őt nem küldték genetikai vizsgálatra, csak hormont néztek és volt egy ultrahang. 2. lombik sikerült. :) Én meg azt hallottam, hogy ahol a férfivel van a probléma, ott nagyobb az eredményesség. Nálam semmi gond.

Utánaolvasva elgondolkodtam, hogy kellett volna genetikai vizsgálat, terhesség alatt be is paráztam, mert olvastam egy genetikai problémáról, ami férfi meddőséget okoz és örökli a gyerek, de az orvosom megnyugtatott. Egészséges 2,5 éves a lányom :)

2017. febr. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Jó ilyen eseteket is olvasni. Ki tudja egyébként, hogy min múlik ez, még az orvosok sem.
2017. márc. 1. 15:23
 8/8 anonim ***** válasza:
Nàlunk a ferjemnek 6 db sperma szám volt a papíron nálam minden rendben..4 leszívott petesejtből mind megtermekenyült,kettőt lefagyasztattunk kettő pedig itt ficànkol a pocimban 31 hetesek vagyunk..szerintem ha jól bele gondol az ember inkább a férfinél legyen gond mind a nőnél mert egy nőnél ha nincs rendben valami eleg 1 dolog azt kikell kezelni ha lehet..
2017. márc. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!