Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Kedden voltam eg. Küreten.2...

Kedden voltam eg. Küreten.2 napig rendesen véreztem. Ugytűnt, h elmúlt. Erre barnás jön s büdös. Ez normális?

Figyelt kérdés
Gyulladás vagy fertőzés lehet?Nem kaptam semmien gyógyszert sem utánna.Semmit nem írtak ki! A záróm sem volt készen.Még most sincs nállam.
2017. márc. 4. 21:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Azonnal fordulj orvoshoz, ez nagyon veszélyes. Alapból nem írnak fel semmit, csak később, ha gond van, viszont a zárójelentést meg kellett volna kapnod.
2017. márc. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tegnap este meg most is úgy érzem hő emelkedésem van picit.Meg reggel s délután is görcsöl a hasam.De Algoflex M et vettem be.
2017. márc. 4. 23:11
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Azonnal menj vissza az orvoshoz, mert ez fertőzésre utaló jel, és az nagyon veszélyes! Nem megijeszteni szeretnélek, csak úgy gondolom jobb lenne orvoshoz menned!
2017. márc. 5. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
59%
Kétszer volt küretem, mindkettő után kismedencei gyulladásom lett. Nekem a görcs, láz és nem múló vérzés volt a tünet. Kaptam antibiotikumot, a másodiknál gyulladascsokkentőt is és elmúlt, nem volt később semmi gond.
2017. márc. 5. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm lányok!Hétfőn doki!
2017. márc. 5. 10:19
 6/6 A kérdező kommentje:
Dokim csütörtökön lessz.. De úgy néz ki a hőemelkedésem s a barna.. magától elmúlt.Egyenlőre úgy néz ki.
2017. márc. 9. 01:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!