Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Babát szeretnénk, de rendszert...

Babát szeretnénk, de rendszertelen a ciklusom (25-32 nap), vékony a méhnyálkahártyám és mióta nem szedek gyógyszert, szerintem nem volt peteérésem. Mekkora lehet a baj?

Figyelt kérdés
3 hónapja nem szedek fogamzásgátlót (előtte kb 17 évig szedtem). A gyógyszer mellett sem volt erős a vérzésem, max 2-3 nap, de most csak 1 nap, a 2. nap meg pecsételős. Lehet, hogy még nem állt be a szervezetem vagy nagyobb lehet a baj? Két hete elkezdetem Premenst szedni a nődoki javaslatára.

#teherbeesés #ciklus #máhnyálkahártya
2017. márc. 5. 18:40
 1/3 anonim ***** válasza:
17 év után én azért adnék a szervezetnek fél évet, míg helyrejön. Aztán ha nem, akkor hormonvizsgálat stb.
2017. márc. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Baratnom fel evig nem menstrualt miutan abbahagyta(7evig szedte) aztan megjott neki es ra 3 honapra sikerult. A nogyogyasz jol dontott h nem piszkalta meg es hagytak beallni magatol. Azert ennyi ev utan csinal ezt azt a szervezettel. Turelem..
2017. márc. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2017. márc. 5. 21:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!