Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Terhesség legelején lehet...

Terhesség legelején lehet hüvelyi folyás?

Figyelt kérdés
Babát tervezünk és kb 3 hete késik a menszim.A minap este vettem észre hogy takony szerű sárgás fehér folyásom van.Nagyon megijedtem nehogy a menszi előjele legyen vagy az normális terhesség elején.kb 7 hetes kismama

2017. márc. 13. 21:19
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

A teszt pozitívat mutatott?


Egyébként nekem a 9.héten jelentkezett sárgás-fehér folyás (ekkor mentem először nőgyógyászhoz). Megállapította a terhességet, minden rendben volt, vett kenetet is. Nem talált semmit. Azt mondta, valószínűleg a hormonváltozások miatt van, ne aggódjak. Pár hónap múlva el is múlt ez a sárgás folyás, és azóta sem jelentkezett. A terhesség komplikációmentes volt, és már 4 hónapos makk egészséges kislány.

2017. márc. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A terhesség alatt végig lehet bővebb folyás. Nekem is szinte végig volt, soha nem talált semmit az orvos.
2017. márc. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem mindig bő folyásom volt koraterhesen, de tiszta fehér és nem takonyszerű! A sárgás, nyúlós inkább fertőzésre utal... nem ártana megnézetni, mert a terhesség alatt minden kis fertőzésből komoly baj is lehet.
2017. márc. 14. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!