Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Lombik várólista most hol...

Lombik várólista most hol mennyi idő?

Figyelt kérdés
Friss infót szeretnék, hogy ki mikor kérte, és mikorra kapott. (Főképp Kaáli érdekel, de más intézet is.)

2017. márc. 17. 15:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Tapolca egy év. Nekünk nincs rá szükségünk, csak mondták, hogy kereken egy év lenne. Ha fizetsz 195 ezret, akkor azonnal lehet kezdeni.
2017. márc. 17. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Budapest Kaáliban 10 hónap
2017. márc. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Novemberben kértem időpontot, 2018 augusztusra kaptam. Szeged Kaáli.

Van most 195 ezres "akció"? Nekem novemberben még 360 ezret mondtak.

2017. márc. 18. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem semmi csajok amiket olvasok h mennyit kell varni én Németországba élek itt volt a lombikunk! második lett sikeres 2016 január elején hívtam a klinikát ra két hètre màr kaptunk időpontot,megvolt minden vizsgálat április végén elkezdhettük sajnos az nem sikerült júliúsba ismét mehettünk augusztusba pozitív lett a tesztem most vagyok 33 hetes ikerbabáimmal.Úgy veszem eszre itt rugalmasabb mind otthon hozzá teszem mindennel együtt 800 eurónkba fájt az az olyan 260000 ezez persze ez kétszer.
2017. márc. 18. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!