Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Párommal gyereket vállalnánk,...

Párommal gyereket vállalnánk, de nem sikerült még összehozni. Ő járt nőgyógyásznál, illetve én is voltam urológusnál, mindent rendben találtak. Párom peteérését a ciklusai alapján naptár szerint követjük, mi a baj? :/ 27F

Figyelt kérdés
2017. márc. 17. 21:06
 1/4 anonim ***** válasza:
69%
Ne a ciklust kövessétek, Legyetek akkor együtt, amikor szeretnétek.
2017. márc. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
96%

A nőgyógyász pontosan mit vizsgált, ami rendben van?

3. és 21. napi hormonok, IR, pajzsmirigy, peteérés, átjárhatósági, immunológiai kivizsgálás, mind megvolt? Mert ha nem, akkor nem mondható, hogy minden rendben.

2017. márc. 17. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
40%

Amit az első ír, nem jó! Nem csak akkor kell együtt lenni, amikor szeretnénk, mert a szexuális szokások nagyon gyakran nem illeszkednek a ciklus esélyes napjaihoz. Amíg mi, akkor voltunk együtt, amikor gondoltunk együtt nem is jött. Nálam a peteérés egy kritikus időszak, mert annyira szurkál a petefészkem, hogy mozogni sincs kedvem, nem hogy rámászni a férjemre.... akkor még nem tudtam, h nálam ez a peteérés, így ezeken a napokon hanygoltuk a szexet....

Az első jó időzítésnél megfogant a babánk! :)

Minkettőtöknél kellene hormonvizsgálat. Mióta próbálkoztok?

Átjárhatósági vizsgálatot is meg kellenne fontolni.

2017. márc. 17. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Manka68 ***** válasza:
91%
A nőgyógyász a problémáknak csak egy részét tudja kivizsgálni. Keressetek endokrinológust, ha nincs fizikai elváltozás, általában nála van a megoldás kulcsa.
2017. márc. 18. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!