Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Van itt olyan aki hsg után...

Van itt olyan aki hsg után teherbeesett hosszú próbálkozás után?

Figyelt kérdés
Egy honapja volt hsg-m, egyik oldal picit nehezen ment át de átment

2017. ápr. 5. 12:37
 1/8 A kérdező kommentje:
3. Napi vérvételem eredményei: tsh 1,810mlU/L fsh 7,3IU/L lh 7,6 IU/L prolaktin 147 mlU/L ösztradiol 166 pmol/L
2017. ápr. 5. 12:39
 2/8 anonim ***** válasza:
Én igen. Pedig mindkét oldal zárt volt, és nem is nyílt meg a vizsgálat alatt. Utána úgy néz ki mégis. 🙂
2017. ápr. 7. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi válaszod, hsg után mennyi idővel sikerült?
2017. ápr. 7. 08:49
 4/8 anonim ***** válasza:
Következő hónapban. 🙂 Most 2 éves a kislanyunk én pedig 7 hetes kismama.
2017. ápr. 7. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem a HSG nem volt sajnos elég, laparoszkópiás műtétem volt a hsg után 1 hónappal, rá 3 hónapra terhes lettem, pedig mindkét oldalam teljesen el volt záródva és a jobb nem is lett 100%-os, az a baba sajnos el ment, de azóta újra terhes vagyok és most vagyok 7+3 idős terhes. :) Kívánom, hogy mielőbb babás légy te is. :)
2017. máj. 4. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Azt elfelejtettem oda írni, hogy decemberben ment el az előző baba és márciusban lettem újra terhes. :) (utolsó voltam)
2017. máj. 4. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod, a laparnál mit csináltak esetleg volt endometriózis amit kiégettek, vagy a petevezetéket akarták felnyitni?
2017. máj. 4. 11:44
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem "csak" el volt mindkettő záródva más probléma nem volt szerencsére, de ugye emiatt teherbe sem tudtam volna esni ha ezt nem nyitják meg. Többször át mentek rajta folyadékkal és így nyílt meg. 2 pici vágás a nyoma az egyik szinte nem is látszik mert a köldökömben van a másik meg jobb oldalt a csípőmnél egy pici heg, jelentéktelen szinte, én a műtét napján este már lábra álltam 3 napot voltam kórházban. :)
2017. máj. 5. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!