Pille22 kérdése:

Mert nem esek teherbe?

Figyelt kérdés
Mert nem esek teherbe? Sziasztok 22 éves lany vagyok 5 honapja probalkozunk a parommal hogy babank legyen. Tudom hogy ez meg keves ido. Hasznaltam mar ovulacios tesztet de semmit nem ert ket fajta naptarat vezetek es semmi. Hozzia teszem elozo honapban 36-ik napra jott meg es elotte is kesett sokat. Ami azert is erdekes mert mielott nem probalkoztunk/vedekeztunk nem kesett 28-29naposak voltak a ciklusaim. Voltam nogyogyasznal egy honappal ezelott azt mondta semmi baj velem es ne naptarazzak ne stresszeljek/konnyu ezt mondani mi / Sajnos 19eves koromban volt egy abortuszom ezert is felek nagyon (igen mondtam az orvosnak azt mondta fogjam fel jo dolognak mert ez azt jelenti kepes vagyok teherbe esni.

2017. ápr. 5. 15:19
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
Atlag 1 evet mondanak ami meg teljesen normalis. Ha egy egeszseges par jokor van egyutt, az esely 25%, valaki 2 honap utan teherbe esik, valaki masfel ev utan, holott egeszsegesek.
2017. ápr. 5. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%
Ne stresszelj. A legjobb barátnőmék 8 évig próbálkoztak, ahogy kicsit nyugisabb lett a csaj és nyaralgattak munka helyett összejött. A rágörcsölés nem segít. 5 hónap még nem olyan sok ha azt mondják hogy semmi bajod testileg akkor valószínüleg a stresszesség tesz be.
2017. ápr. 5. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
72%
Mást mi se nagyon tudunk mndani de remélem teljesül a vágyad. Többet nem nagyon tudsz tenni ennél.
2017. ápr. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
72%
Esetleg próbálj meg sportolni valamit. Sokaknak beválik, lehet csak azért mert elfoglalja magát az ember de ártani nem árthat.
2017. ápr. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
72%
Ha nem használ az ovuteszt annak oka van. Lehet hogy nincs peteérésed. Vagy esetleg pco-d is lehet, ha más tünet is stimmel arra.
2017. ápr. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat !

Pco? Az micsoda?

Utolso verzesem ideje :marcius 13-16 az ovu tesztet 28-an csinaltam akkor latszodott a masodik csik de gyengebb volt a T es minden kovetkezo nap gyengebb lett mig a vegen nem is latszodott...ag egyik naptaram szerint most 3an volt uvulaciom es 17-re irja a mensit de szerintem ez fars info...a mellem faj vagyis a bimbom erzekeny es jobb oldal szur a petefeszkem(mehem) nem tudom rendesen betajolni...csinaltam tesztet ma is...es negativ

Tenyleg nagyon szeretnenk babat de elvagyok keseredve a parom megigerte elmegy o is kivizsgaltatni magat

2017. ápr. 5. 15:53
 7/7 anonim ***** válasza:
Keress rá arra hogy PCOS, azaz policisztás ovárium szindróma. Elég gyakori. Ha több tüneted is meg van akkor érdemes kivizsgáltatni. A rendszertelen ciklus az egyik jellemzője.
2017. ápr. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!