Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Forgács Intézet és Sipos...

Forgács Intézet és Sipos doktor úr, mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Januárban volt laparoszkópiás átjárhatóságim és méhtükrözés a javaslatára (minden rendben, mindkét oldal átjárható, méh egészséges, endometriózis nincs). Január 24.-én volt az utolsó menstruàcióm, azóta semmi, néha pecsételés has- és derékfájás. 2 hete voltam Sipos doktornál azzal, hogy nem jön meg. Az lett az ítélet, hogy megvárjuk, míg magától megjön, és felírt Ergam cseppet és szurikat, ami az inszemhez kell majd, és kérte, hogy jelentkezzek a 10. cn-on.

A kérdésem: más is volt hasonló helyzetben? Ez így rendjén van? Meddig várjak? Továbbá érdekelnének a Firgács Intézettel kapcsolatos vélemények, tapasztalatok.

Köszönöm!


2017. ápr. 11. 10:51
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Hormonok is rendben vannak? Nincs PCO-d? IR-ed? Prolaktin? Pajzsmirigy?

Nálam ezek csináltak ilyen tüneteket, és nincs rendjén, nem így működik a női test...

Az intézményről nincs véleményem, én nem oda járok. Ha ezeket eddig nem vizsgálták, addig bele se kezdjetek az inszembe, mert csak csalódás lesz.

2017. ápr. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod. A felsoroltak közül az összessel van gondom, de kezelve van, Mens Mentisbe járok.
2017. ápr. 11. 13:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!